Prodavam kuca

ЦЕНА: По договор

Prodavam kuca


Kuca vo Marino Ilinden 100 m I dvorno mesto 300 m za poveke informwcii na tel.078 398 475 I 075 702 343Име:
Град:
Skopje
Телефон:
075 702 304
Објавен на:
13.02.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Tome Antev
Град:
Skopje
Телефон:
075 702 304
Објавен на:
13.02.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка