Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Oresani - Орешани, Продавам куќа

Продавам куќа во село Орешани, општина Зелениково. Излегува на две улици, на главна и на споредна. Куќата е на два ката со површина од 120 м² и подрум со гаражен простор од 50 м².
Куќат...

Цена:52.000 ден.

   

Објавен на: 22.08.2021
Се продава куќа

Се продава куќа со дворно место. Плацот е 500м2, куќата 140 приземје и спрат со две купатила, гаража и летниковец. Над гаражата се наоѓа остава. Има и едно паркинг месо и надземен базен со комплет ...

Цена:1 €

   

Објавен на: 14.08.2021
Kupuvam

Kjuka Ili gradezen plac vo Trnodol

Цена:По договор

   

Објавен на: 26.07.2021
Реновирана куќа во Населба Лисиче за издавање

Се издава целосно реновирана и веднаш вселива куќа во Населба Лисиче, со самостоен влез, тераса и мало дворче. Куќата се наоѓа веднаш позади бензинската пумпа Макпетрол, кај булевар Србија.

Повр...

Цена:По договор

   

Објавен на: 05.07.2021
WhatsApp: + 34 602 60 37 21

Ponuda sigurnog zajma

Kredit je vrlo pouzdan i dostupan svima, uključujući sve.
Proporcije variraju od 2.000 do 800.000 EUR i sposobne su ispuniti obaveze.

Цена:4.000 €

   

Објавен на: 24.06.2021
Ponuda kredita za novac vrlo brzo i vrlo pouzdano

POMOZITE BOŽJEM KATOLIKU U NOVIM GODINAMA
Besplatna najava zajma, gotovinsko financiranje, nudim gotovinski zajam svima, moja ponuda gotovinskog zajma kreće se od 2.000 do 5.000.000 eura uz kamatn...

Цена:952.000 €

   

Објавен на: 20.05.2021
Se prodava celosno namestena/renovirana kuka vo Strumica

Se prodava celosno namestena/renovirana kuka vo Strumica na ubava i mirna lokacija.
Kukata moze da se vidi vo sekoe vreme.

Cenata ne e fiksna i ima prostor za dogovor za poveke info i sliki obr...

Цена:230.000 €

   

Објавен на: 10.05.2021
Treba vam novac za rješavanje problema financiranja

Treba vam novac za rješavanje problema financiranja projekta?


Dajem vam zajam u rasponu od 3000 eura do 800.000 eura po stopi od 3%, ako ste zainteresirani za ponudu zajma, kontaktir...

Цена:800.000 ден.

   

Објавен на: 12.04.2021
Kukja vo Kozle

Се продава 2 спрат од куќа во населба Козле, на улица Пијанец.
Спратот е во фактичка состојба Карабина.
Куќата е на одалеченост од Центар на 2.5 км.
Местото е мирно, без бучава и фрекфенција на ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 11.03.2021
Аплицирајте за удобен и бесплатен заем

Сериозен финансиски заем од 10.000 евра до 5.000.000 евра со ниска каматна стапка без обезбедување на недвижен имот. Јасен и разбирлив договор, јасни услови за обезбедување. Се приближувам на секој...

Цена:100.000.000 ден.

   

Објавен на: 09.03.2021
KUKA VO TAFTALIDZE 2

Se prodava kuka na ekskluzivna lokacija,Granica Taftalidze 2 /Dolno Nerezi vo blizina na novoto American school.Kukata izleguva na dve ulici i povolna e za smestuvanje na dve ili poveke semejstva.P...

Цена:По договор

   

Објавен на: 22.02.2021
Продажба на куќа на 3 спрата во населба Влае

Продавам куќа во населба Влае, на ул. Иван Цанкар 43А. Куќата е на 3 спрата 150м2 со 20м2 дворна површина, со одвоен влез и 2 балкона. Година на градба е 1995год. Има расположливи паркинг места на ...

Цена:110.000 €

   

Објавен на: 03.02.2021
ПРОДАВАМ КУЌА ВО НАСЕЛБА УСЈЕ

ПРОДАВАМ КУЌА ВО НАСЕЛБА УСЈЕ, НАД СТАКЛАРА, НА САМО 3,5 км од ЦЕНТАРОТ НА СКОПЈЕ. СО ДВОРНО МЕСТО 385мк. ПРИЗЕМЈЕ, СПРАТ И ПОТКРОВЈЕ, СО ДВА ВЛЕЗА И ДВЕ КУПАТИЛА, ПОГОДНА ЗА ДВЕ ФАМИЛИИ. СО СОПСТВ...

Цена:75.000 €

   

Објавен на: 20.01.2021
Financijska pomoć

Nudim 2000€ do 5.000.000 €,. Molimo vas da me kontaktirate izravno putem e-maila: Email: milicajevtic210@gmail.com ( WhatsApp ) 0022999905786

Цена:100.000 ден.

   

Објавен на: 17.01.2021
KUPUVAM KUKJA

KUPUVAM KUKJA - LOKACIJA:
GJORCE PETROV KAJ SANTE PLUS I OKOLINA
HROM
SO CIST IMOTEN LIST.

Цена:По договор

   

Објавен на: 13.01.2021
Купувам куќа

Купувам куќа, плевна во исправна/функционална состојба во Охрид во атарот на селата Вапила, Сирула, Расино, Плаќе. Понуди и информации пратете на е-маил: vardar2009@yahoo.com
Kupuvam kuka, plevna ...

Цена:3 ден.

   

Објавен на: 01.12.2020
brzo i pouzdano

Ponuda zajma na kraju godine s pristupačnim i razumnim uvjetima. Molimo kontaktirajte ga za više informacija.
E-mail: ivanavalerija6@gmail.com
viber:+33 773213439

Цена:1.200 ден.

   

Објавен на: 27.11.2020
Prodavam kuka ili menuvam za stanovi

Prodavam kuka ili menuvam za stanovi. Kukata e so uredna dokumentacija, na dva sprata i.potkrovje vo nas. Vlae. Spratovite se po 90 m2. Potkrovje 80 m2 i nisko prizemje 40 m2. Dvor 70 m2

Цена:250.000 €

   

Објавен на: 02.11.2020
Baraka

Se prodava baraka vo naselba lisice dvorno mesto 150m2 baraka 94m2 garaza 33m2 legalizirana so cist imoten list

Цена:62.000 €

   

Објавен на: 09.10.2020
Купувам

Барам куќа или плац во Радовиш, за повеќе информации Ве молам контактирај те ме

Цена:30.000 €

   

Објавен на: 08.09.2020
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка