Oresani - Орешани, Продавам куќа

ЦЕНА: 52000 мкд

Oresani - Орешани, Продавам куќа


Продавам куќа во село Орешани, општина Зелениково. Излегува на две улици, на главна и на споредна. Куќата е на два ката со површина од 120 м² и подрум со гаражен простор од 50 м².
Куќата е легална градба и со проектна документација. Има градски водовод и бунар.
Дворната површина е 450 м². Во близина има автобуска станица, железничка станица и продавница. Парцела број 515/4 во КО Орешани.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
070323677
Објавен на:
22.08.2021

ЦЕНА: 52000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Jovanka
Град:
Skopje
Телефон:
070323677
Објавен на:
22.08.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка