Се продава куќа

ЦЕНА: 1 €

Се продава куќа


Се продава куќа со дворно место. Плацот е 500м2, куќата 140 приземје и спрат со две купатила, гаража и летниковец. Над гаражата се наоѓа остава. Има и едно паркинг месо и надземен базен со комплет опрема. Централно греење. Има 3 спални соби на горниот кат со бања. На долниот спрат се наоѓа дневната со кујна и трпезарија. Има простор за преуредување. Цена по договор.Град:
Скопје
Телефон:
070228597
Објавен на:
14.08.2021

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Никола к
Град:
Скопје
Телефон:
070228597
Објавен на:
14.08.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка