Дали ви требаат финансиски за да ги консолидирате долговите

ЦЕНА: 1000000 €

Дали ви требаат финансиски за да ги консолидирате долговите


Здраво г-дин и г-ѓа .;
Јас се претставам себеси за вас, јас сум г-дин MILICA JEVTIC Самос, јас одобруваат заеми за секое лице кое сака финансиска помош. Ова е заем помеѓу особено со многу едноставни услови. Мојата понуда е помеѓу 5.000,00 евра и 1.000,000,00 евра. Мојот интерес стапка во текот на времетраењето на заемот е 2,5% и рок на отплата е месечно.
Ако секое време сте заинтересирани, контактирајте ме преку следниве мојот е-пошта: milicajevtic210@gmail.comГрад:
Ohrid
Телефон:
0621024858
Објавен на:
17.02.2020

ЦЕНА: 1000000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
angelio samos
Град:
Ohrid
Телефон:
0621024858
Објавен на:
17.02.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка