Купувам

ЦЕНА: 30000 €

Купувам


Барам куќа или плац во Радовиш, за повеќе информации Ве молам контактирај те меГрад:
Радовиш
Телефон:
075798488
Објавен на:
08.09.2020

ЦЕНА: 30000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Атиџе Алилова
Град:
Радовиш
Телефон:
075798488
Објавен на:
08.09.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка