Ozbiljne ponude za zajam između pojedinaca

ЦЕНА: 1000000 €

Ozbiljne ponude za zajam između pojedinaca


Bok

  Ja sam privatni zajmodavac koji nudi zajmove po niskim kamatama. Budući da sam na privrednom polju poljubio kredit od 5000 € do 2 milijuna eura. Molim vas da kažete iznos zahtjeva za kredit koliko traje, uvjeti su mog zajma vrlo jasni i jednostavni. moj zajam je vrlo siguran i pošten. kontaktirajte me na mojoj adresi: angelio_pretu@hotmail.frГрад:
Ohrid
Телефон:
0621024858
Објавен на:
18.04.2020

ЦЕНА: 1000000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
angelio samos
Град:
Ohrid
Телефон:
0621024858
Објавен на:
18.04.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка