Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
SKALA ALUMINIUMSKA 7+1

ALUMINIUMSKA SKALA 7+1, VISINA 2,4m, VISINA NA RABOTNATA POVRSINA 1,8m. MALKU KORISTENA. KAKO NOVA.

Цена:1.500 ден.

   

Објавен на: 12.04.2018
povejke vidovi na masini

Se prodava:
- kombinirka MIOSTANDARD HOBI 82 so dodatni elementi
- bonsek za drvo, nov -nekoristen za na postolje (bugarski)
- kompresor FIAC 150 lit. bez motor

Цена:По договор

   

Објавен на: 10.04.2018
Alat

Prodavam alat

Цена:По договор

   

Објавен на: 08.04.2018
Mlin cekicar so mesalka za koncentrat

Prodazba od sopstveno proizvodstvo na mlinovi cekicari so mesalki za koncentrat.


https://www.facebook.com/sandevo.prom/

Цена:1 €

   

Објавен на: 29.03.2018
Spiralni Transporteri Elevatori

Prodazba od sopstveno proizvodstvo na spiralni transporteri vo razlicni dolzini i dimenzii.


https://www.facebook.com/sandevo.prom/

Цена:1 €

   

Објавен на: 29.03.2018
prodazba na tovarna prikolka

tovarna prikolka so dimenzii 0,90 x 1,30 mi risiver za tv Telekabel

Цена:15.000 ден.

   

Објавен на: 27.03.2018
Creva „Kap po kap“

Creva koja ispuštaju vodu „Kap po kap”
Dupli lavirint- protiv zagušenja
• Debljina: 200 mikrona sa dodatkom UV stabilizatora;
• Prečnik: fi 16;

Цена:По договор

   

Објавен на: 27.03.2018
Masine

Masine za kartonaze:
- rol-stanca,
- lepilica,
- stampac,

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 22.03.2018
Inverterni aparati za REL zavaruvanje

Сервис ЈОЛЕ - Штип врши продажба и сервис на Инвертерни Апарати за (РЕЛ) заварување МАКСТАР. Апаратите за заварување се со гарантен период од 1 година. Располагаме со сите потребни резервни делови ...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 21.03.2018
СТОМАТОЛОШКА ОРДИНАЦИЈА - ПОВОЛНО

- стоматолошка машина JUGODENT ELEKTRA 2000
- KOMPRESOR
- SAUGER
- рендген апарат за заби EI НИШ

Цена:По договор

   

Објавен на: 16.03.2018
Prodavam mikser

Prodavam mikser

Цена:350 €

   

Објавен на: 05.03.2018
Masine za kartonazu

Masine za kartonaze:
- rol-stanca,
- lepilica,
- stampac,

Цена:По договор

   

Објавен на: 04.03.2018
Masine za lim falcovanje SCHLEBACH

Prodaja masina i opreme za legovanje i falcovanje lima od renomiranog

Njemackog proizvodjača SCHLEBACH.

Цена:1 €

   

Објавен на: 25.02.2018
Limarski masini

Prodaja limarski masini
kontakt VIBER Whats App...
+387/63/330-942

Цена:10 ден.

   

Објавен на: 25.02.2018
PLINSKI SKARI ZA DOMAKINSTVA I RESTORANI br 1 vo MAKEDONIJA

PRODAVAM I IZRABOTUVAM PLINSKI SKARI PO PORACKA. DOSTAVA NIZ CELA MAKEDONIJA.CENA PO DOGOVOR VO ZAVISNOST OD GOLEMINATA;


300X350 -1300 DEN.

Цена:1.300 ден.

   

Објавен на: 21.02.2018
Masine za proizvodnju kartonske ambalaze

Masine za proizvodnju kartonske ambalaze:
-masina za stancovanje kartona,
-masina za lepljenje kartonskih kutija,
-masina za stampanje kartonskih kutija,

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 17.02.2018
elektromotori / електромотори

Електромотори од италијанските производители SITI и MARELLI VENTILAZIONE.
- голем опсег на моќности
- најразлични монтажни изведби
- противексплозивна заштита

Цена:По договор

   

Објавен на: 14.02.2018
prodavam

Tovarna prikolka so dimenzii 130-90i2 risiveri za TV-Telekabel

Цена:По договор

   

Објавен на: 13.02.2018
Продавам ИНОКС Када со димензиии 160/75/70

Продавам ИНОКС Када со димензиии 160/75/70 за преработка перење на печурки....

Цена:12.000 ден.

   

Објавен на: 05.02.2018
Viluskari bageri gradezni masini uvoz od Japonija

Se uvezuvaat veluskari,bageri,gradezni mashini i uste mnogu drugi raboti. Za poveke informci dokolku ste zaenteresirani moze da me kontaktirate preku viber ili email. Ve molam samo za ozbilni kupu...

Цена:10 ден.

   

Објавен на: 27.01.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка