povejke vidovi na masini

ЦЕНА: По договор

povejke vidovi na masini


Se prodava:
- kombinirka MIOSTANDARD HOBI 82 so dodatni elementi
- bonsek za drvo, nov -nekoristen za na postolje (bugarski)
- kompresor FIAC 150 lit. bez motor
- frizider LTH 380 litri-sandak za zamrznuvanje
Cena po dogovorИме:
Град:
skopje
Телефон:
075554378
Објавен на:
10.04.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
jovan
Град:
skopje
Телефон:
075554378
Објавен на:
10.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка