СТОМАТОЛОШКА ОРДИНАЦИЈА - ПОВОЛНО

ЦЕНА: По договор

СТОМАТОЛОШКА ОРДИНАЦИЈА - ПОВОЛНО


- стоматолошка машина JUGODENT ELEKTRA 2000
- KOMPRESOR
- SAUGER
- рендген апарат за заби EI НИШ
- апарат за развивање на рендген снимки
- стерилизатор SANITARJA ST-05 Загреб
- хелионат VIVADENT
- ормарче за инструменти
- клешти за вадење на заби AESCULAP USA
- полуги за вадење заби
- инструменти со тацни
- борери
и други материјалиГрад:
Крива Паланка
Телефон:
071263311
Објавен на:
16.03.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Никола Анастасовски
Град:
Крива Паланка
Телефон:
071263311
Објавен на:
16.03.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка