Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Продажба на нови машини за шиење Jackек

Jack F4: Нормално Позиција за брза игла за шиење
Jack А2: Позиција за брза игла за шиење
Jack А2-Н: Дебела шипка со брз навој, позиција за игла
Jack А4: Програма за брза игла за шиење на програмата

Цена:450 €

   

Објавен на: 02.04.2020
PLUG

Se prodava trobrazden plugCena po dogovor -telefon 077983195

Цена:По договор

   

Објавен на: 19.03.2020
Samsung 3,5 kw klima

Se prodava Samsung 3,5 kw klima
Modelot e AQ09A1ME
Klimata e ispravna i moze da se proveri
Si doaga so site filtri

Цена:100 €

   

Објавен на: 29.01.2020
Masini za drvo

Prodavam masini za drvo kombinirka 50 freza i kratalica cena po dogovo kontakt na viber 0038670803484

Цена:По договор

   

Објавен на: 31.12.2019
od 500 EURO 80.000 EUR

preteur.dobos@gmail.com
whatsapp: 00385 923890978

Viber: 00385 923890978

Цена:10 ден.

   

Објавен на: 06.12.2019
Графички нож Ideal 4205

Графички нож Ideal 4205 скоро нов, широчина на сечење 43 см. Многу малку употребуван, прво сечиво.

Цена:650 €

   

Објавен на: 21.11.2019
Продавам КИРБИ

Комплет кирби машина со која ќе ја одржувате хигиената во вашиот дом ,а хигиената е пред се.Економична и ефикасна машина.

Цена:По договор

   

Објавен на: 07.11.2019
Хигиената пред се!!!

Чистиме гарнитура и теписи со кирби машини.Низ цело Скопје.

Цена:По договор

   

Објавен на: 14.10.2019
Машина за печатење на текстил

Машина за печатење текстил. Комплет со преса и сет од бои за печатење во колор и црно - бело на различна позадина. Машината е веднаш во функција. Лесна за ракување. Користена 4 месеци. Бесплатна об...

Цена:2.000 €

   

Објавен на: 25.09.2019
Инструментирање за извлекување на метални производи

Нудам карбидни и дијамантски матрици за извлекување челични жици, бакарни и алуминиумски проводници, производи од месинг, сребро, злато, платина, волфрам, молибден и повеќе - предвидени поправки на...

Цена:По договор

   

Објавен на: 18.09.2019
PARKING RAMPI BLOKATORI

IZRABOTKA I MONTAZA NA PARKING RAMPI PO NAJ POVOLNI CENI 070552 109

Цена:100.000.000 €

   

Објавен на: 13.09.2019
masina za secejne asvalt beton

se prodava masina za secejne asvalt beton
donesena oditalija servisirana 100% ispravna
poveke info na tell ili viber
BES ZAMENI I POPUST!!

Цена:700 €

   

Објавен на: 08.09.2019
Ofingeri NOVI

U ponudi preko 10 000 ofingera, različitih vrsta.
Za butike, second hand radnje, i kućnu upotrebu.

Za šta god da vam treba mi smo tu da vam izadjemo u susret.

Цена:10 €

   

Објавен на: 07.09.2019
СТОМАТОЛОШКА МАШИНА

Продавам стоматолошка машина МЕДИЈА во Прилеп 076 600 450

Цена:По договор

   

Објавен на: 20.07.2019
pekarski i slatkarski mashini

сепродава машина за правење кифли 600 еур машина за правење тулумби 800 еур ламинатор 800 еур плехови 5 еур печка на плин 2 етажа 400 еур делилица 1000 еур
Цена:
5 ЕУР

Цена:5 €

   

Објавен на: 15.07.2019
Plasma CNC controller THC 1300/2700

Curved cutting, machine elements, advertisements, design, interior – fast and easy!!!
Packaging:
VIDEO GUIDE(manual), Driver,
THC controller, linear coordinate modules,

Цена:2.352 €

   

Објавен на: 10.07.2019
Sve za tekstilnu industriju

Bilo da imate svoju proizvodnju konfekcije, ili tek planirate da pokrenete proizvodnju kao industrija ili pojedinac, mi Vam možemo ponuditi veliki izbor opreme za šivenje.
U ponudi imamo ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 27.06.2019

Цена:2.500 ден.

   

Објавен на: 18.06.2019
NOVI MASINI ZA PERENJE VOZILA -INTERPUMP

PRODAVAM NOVI MASINI ZA PERENJE VOZILA
INTERPUMP
AVNOVI REVERBERI
MOOG

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 11.06.2019

Цена:25 €

   

Објавен на: 08.04.2019
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка