Графички нож Ideal 4205

ЦЕНА: 650 €

Графички нож Ideal 4205


Графички нож Ideal 4205 скоро нов, широчина на сечење 43 см. Многу малку употребуван, прво сечиво.Град:
Куманово
Телефон:
070 211 107
Објавен на:
21.11.2019

ЦЕНА: 650 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Миодраг Стојановски
Град:
Куманово
Телефон:
070 211 107
Објавен на:
20.11.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка