Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Матрици за извлекување на метални производи

Предлагам дијамантски и карбид матрици за извлекување на метални производи: челични жици, бакарни и алуминиумски жици, метални нишки од месинг, сребро, злато, платина, волфрам, молибден и др.-обезб...

Цена:34 €

   

Објавен на: 16.01.2019
Предлагам дијамантски и карбид матрици за извлекуванье на метални производи

Предлагам дијамантски и карбид матрици за извлекуванье на метални производи: челична жица, бакарни и алуминиумски проводници, метални нишки од месинг, сребро, злато, платина, волфрам, молибден и др...

Цена:54 €

   

Објавен на: 16.01.2019
Limarske mašine

Mašine za falcovanje lima za krovove prodam.
Komplet:
-Mašina za vitkanje lima WUKO
-Mašina za falcovanje lima SCHLEBACH

Цена:1 €

   

Објавен на: 12.01.2019

Цена:5.499 ден.

   

Објавен на: 27.12.2018
OPREMA ZA SITO PECAT

Осветлувач на сита (емулзија) 80x60 cm со 7 неонки и простор за чување на 6 сита.3 рамки за сит0 80x60cm со скинати сита и една рамка со исправно сито.2 нови ракел гуми само неколку пати искористен...

Цена:150 ден.

   

Објавен на: 12.12.2018
Rasklopive merdevine

Visoko kvalitetne metalne merdevine NOVE
Proizvod poznate renomirane firme EXPERT
Test opterećenja radio Mašinski fakultet u Nišu.
Mogu da se podese na 4 različite visine.

Цена:50 €

   

Објавен на: 08.12.2018
Се продава мешалка за бетон и косилка за трева!

Се продава мешалка за бетон и косилка за трева!Цена по договор!

Цена:По договор

   

Објавен на: 26.11.2018
Продаваме алатница со машини за производство на калапи за лиење (пластика)

Машини за изработка на калапиМашина Модел Тип Број Година на производство1 ФРЕЗ МАШИНА (глодалка) BOSH F.S.Y./9 18/96 19692 МАЛА ФРЕЗ(глодалка) TAI-DRIMILL RY-30 983593 19903 ДРЕБОНГ KERN DS22AL 38...

Цена:По договор

   

Објавен на: 19.11.2018
Ponuda od kredit brzo 100%% garancijuu

Ja sam žena koja osigurava kredit 100 % od garanciju od 2.000 eura ima 60.000.000 eura kako bi ljudi koji stvarno potrebno s malom stopom od 2% mail: sanchezaline24@gmail.com / WhatsApp, Viber: +22...

Цена:60.000.000 ден.

   

Објавен на: 10.11.2018
unervezialen strug

unervezijalen drebong 1k62 so kaleni i bruseni klizni povrsini 11kw motor brzohoden avtomatski suport ptp svedski sistem na nozevi odlicen stegnat precizen moken strug za rabota

Цена:1.200 €

   

Објавен на: 13.10.2018
Керамички ролни и млазници /нишководичи/

Предлагам керамички ролни и млазници /нишководичи/, брусењи и полирани, за употреба во текстилната техника, за кабелски машини во производството на кабли и проводници, во производството на производ...

Цена:5 €

   

Објавен на: 05.10.2018
Toyota ESP9100 Net

Многу убава вез машина за продажба Оваа 15-игла машина со автоматско сечење жица и автоматска промена на бојата, која може да работи до 1200 точки во минута, има сензор за ротирачки тип за откривањ...

Цена:2.700 €

   

Објавен на: 29.09.2018
Alat

Prodavam alat

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 27.08.2018
Masine za kartonaze

Masine za kartonaze:
- rol-stanca,
- lepilica,
- stampac,

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 26.08.2018
Чистар на пареа

Апарат за чистење 100 Gradi во оргиналната кутија и со сите додатоци. Погодна за чистење на речиси сите видови на површини во домот и деловни објекти на принцип на водена пареа. Чисти и дезинфицира...

Цена:3.500 ден.

   

Објавен на: 20.08.2018
Pomaže svima u nevolji Imate li dugove platiti

Ponuda zajma između pojedinca 5.000 € 600 000 € Rok otplate : od 3 do 30 godina Brzina godišnji fiksni : 2 % Rok za primitak-najviše 48 sati. E-mail:.... marijalubomir@gmail.com

Цена:По договор

   

Објавен на: 05.08.2018
MASINA ZA SIENJE OD STARITE SINGER

SE PRODAVA MASINA SINGER NE NA STRUJA VO ODLICNA SOSTOJBA OTPRILIKE VAKA IZGLEDA SE FUNKCIONIRA KONTAKT 077-689-299

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 04.07.2018
Masine za proizvodnju kartonske ambalaze:

Masine za proizvodnju kartonske ambalaze:
-masina za stancovanje kartona,
-masina za lepljenje kartonskih kutija,
-masina za stampanje kartonskih kutija,

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 19.05.2018
Kafemat

Kafematot e vo odlicna sostojba so melnica za kafe

Цена:400 €

   

Објавен на: 24.04.2018
Masina ednoglava za lepenje na PVC profili so nula sav

Proizvoditel predlaga komplekt mashini za PVC vrati i prozori + kompresor 500 litrov s 2 godiini garantsija.Poveche inforomatsija na na tel.broj Viber i Whatsapp: + 359 878 371 922, turski broj Vi...

Цена:По договор

   

Објавен на: 18.04.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка