Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
DROBILKA ZA DRVO-CEKICAR

Дробилка за дрво со димензии 1.5м на 90цм, капацитет од 400кг до 600кг на 1ч, со мотор од 22kw, 2870 вртежи во минута. Дробилката е со отвор од 20цм, има 5 ножа и сито од 8мм, може да дроби дрва со...

Цена:3.100 €

   

Објавен на: 23.01.2018
prodavam stomatoloska stolica, kompresor, i sterilizator

Se prodava stomatoloska stolica Roson vo ispravna sostojba, kompresor i sterilizator Mega -Term M-360 tursko proizvodstvo

Цена:По договор

   

Објавен на: 21.01.2018
ice creme , slush mašine, sokovnici

mašine za sladoled, sokovnici, topli napici, slush mašine

informacije: info@planet-fresh.com

Цена:1 €

   

Објавен на: 10.01.2018
Drobilica za slama i detelina

Se prodava nova drobilka za slama i detelina, kapacitet 1t/h , motor 30kw, nekoristena.

Цена:6.000 €

   

Објавен на: 22.12.2017
Stomatoloski stolici

Prodavam 2 stomatoloski stola vo funkciha
Simens i jugodent.
Cena po dogovor

Цена:По договор

   

Објавен на: 17.12.2017
gradinarski alat

alat pogoden za obrabotka na gradini/bavci

Цена:1 €

   

Објавен на: 07.12.2017
Racni Sekaci za Plocki Sigma Italia

Voedno kako sto pretstavuvame brojni svetski brendovi kaj nas moze da go najdete i vrvniot Italianski proizvoditel na sekaci za plocki SIGMA raspolagame so site vidovi i dimenziji 33,37 ,53 ,63, 75...

Цена:По договор

   

Објавен на: 28.11.2017
Masina za toalet

Prodavam masina za toalet i bansek vo odlicna sostojba moze zamena

Цена:По договор

   

Објавен на: 27.11.2017
Sušare na prodaju

Prodajem 2 susare ocuvane stare 3 godine za duvan i voce,gorionici na agropelet(drvo)biopelet(zitni,sojin,pelet od uglja,radi na sve vrste zitarica poseduje pokretnu resetku pa ne postoji mogucnost...

Цена:12.000 €

   

Објавен на: 12.11.2017
Klipsarica, zatvaranje (klipsanje)kulenova, kobasica, salama, pasteta u crevu, virsli itd. ..

Klipsarica, Masina za zatvaranje suhomesnatih proizvoda i druge ambalaze
Nema vise mukotrpnog vezivanja, isecenih ruku i gubljenja vrema. Jednim potezom odradili ste sav posao. .. .
-Zatvaranje (...

Цена:230 €

   

Објавен на: 06.11.2017
Продавам електро делови

Гребенеста склопка тип 2G 200A R. Koncar
Метален ормар со аутоматика Звезда Трокут за мотори од 10-15 кw Метален ормар со аутоматика лев и десен смер за мотори од 3-5 кw Дел од аргонски апарат за ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 23.10.2017
Klipsarica, Masina za zatvaranje (klipsanje)kulenova, kobasica, salama, pasteta u crevu, virsli itd. ..

Klipsarica, Masina za zatvaranje suhomesnatih proizvoda i druge ambalaze
Nema vise mukotrpnog vezivanja, isecenih ruku i gubljenja vrema. Jednim potezom odradili ste sav posao. .. .
-Zatvaranje (...

Цена:230 ден.

   

Објавен на: 16.10.2017
Razladni vitrini

Prodavam dve razladni vitrini ednata mrzne so dva posebni motori a drugata e za odrzuvanje povolno

Цена:По договор

   

Објавен на: 10.10.2017
Klipsarica, Masina za zatvaranje suhomesnatih proizvoda i druge ambalaze

Nema vise mukotrpnog vezivanja, isecenih ruku i gubljenja vrema. Jednim potezom odradili ste sav posao. .. .
-Zatvaranje (klipsanje)kulenova, kobasica, salama, pasteta u crevu, virsli itd. ..
-...

Цена:230 €

   

Објавен на: 26.09.2017
Метал Инзенеринг - Убедливо Најниски Цени и најдобар квалитет

Метал Инженеринг 2008 е фабрика за производство на цевки, поцинковани и пластифицирани лимовиво сите бои и димензии, олуци, калкани, сите видови винкли, флахови, мрежи, ладно и топло валани лимови ...

Цена:1 €

   

Објавен на: 21.09.2017
kultivator AGRIA

KULTIVATOR AGRIA
SO FREZA VO ODLICNA SOSTOJBA
070 611 476

Цена:По договор

   

Објавен на: 14.09.2017
pekarska oprema

oprema za pekare

Цена:1 €

   

Објавен на: 04.09.2017
Се продава

Се продава половни компресор за воздух250€,агрегат за струја250€,правосмукалка за хемиско, суво и водено чистење350€,полнач за акумулатор и стартер150€,вап машина за перење авто...

Цена:1.150 €

   

Објавен на: 20.08.2017
Masine za proizvodnju jestivih korpica

masine za proizvodnju slanih i slatkih jestivih korpica sa preko 36 oblika korpica

Цена:1 €

   

Објавен на: 16.08.2017
Peskara

Peskarata e mnogu malce koristena,raboti besprekorno. Ima regulator na vozduhot do 10bari. Moze da se vidi vo sekoe vreme.

Цена:По договор

   

Објавен на: 09.08.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка