Продавам ИНОКС Када со димензиии 160/75/70

ЦЕНА: 12000 мкд

Продавам ИНОКС Када со димензиии 160/75/70


Продавам ИНОКС Када со димензиии 160/75/70 за преработка перење на печурки....Град:
Skopje
Телефон:
075266023
Објавен на:
05.02.2018

ЦЕНА: 12000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
ljupco karadzov
Град:
Skopje
Телефон:
075266023
Објавен на:
05.02.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка