Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Парчињата Бостон terrire кученца за продажба

имаме прекрасен легло на добро одгледани Бостон CLEAR двајцата родители може да се види на кученца се КЦ регистрирани со документи 5 генерација микрочип и 1 ветеринар за вакцинација проверуваат усп...

Цена:250 €

   

Објавен на: 27.05.2017
Se prodava tepison za deca

Se prodava tepison za deca donesen od Avstrija,skoro no, so dimenzii 118x78cm dostava so kargo vo cela Makedonija.072260015.

Цена:25 €

   

Објавен на: 22.05.2017
Капа за бебе за бањање

Продавам капи за бањање на бебиња повеке водата нема да им влегува на вашите бебиња во очи и во уши.Може и достава преку брза пошта. Тел. за контакт 070-377-581

Цена:250 ден.

   

Објавен на: 09.05.2017
Монтажно креветче - Игротека

Продавам монтажно креветче (игротека) за деца и бебиња

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 08.05.2017
Чадор колички

Prodavam kolicki CAM Agile, cador sistem, nova pokrivka upravo stavljena, u odlicnom stanju,malo koriscena,lako upravljiva,amortizeri za vecu udobnost bebe, vrlo lagana, zvanicni podaci sa sajta:
...

Цена:5.000 ден.

   

Објавен на: 07.05.2017
prodavam kolicka za deca

prodavam kolicka za deca kupena 350 eur od stranstvo nekolku meseci koristena cist aluminium mat zelena amortizeri dupli trkala kocnici na rasklapanje cena 130 eur ako nemate pari moze i na rati ra...

Цена:130 €

   

Објавен на: 25.04.2017
Заем понуда на поединци брзо


сте во потрага за заем или да се подигне вашите активности или за еден проект, или да купат стан, но за жал на банката бара да и услови кога не сте во состојба повеќе грижа сум особено дека има н...

Цена:2.000 €

   

Објавен на: 25.04.2017
Kolicka Hauck Malibu All in One

Количка за деца Hauck Malibu All in One, која се состои од три дела: количка, транспортер и корпа.Количката е користена година и пол и е во одлична состојба. Корпата не е воопшто користена. Во комп...

Цена:9.000 ден.

   

Објавен на: 13.04.2017
Se prodava detska igracka Fisher Price vo forma na masicka 1000mkd

Se prodava detska igracka Fisher Price vo forma na masicka 1000mkd idealna za pomali deca.

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 10.04.2017
Детско Креветче

Се продава детско креветче, сино со димензии 65х125 со две големи фиоки,има нов душек со слој од мемори пена, користено е само 6 месеци.Информации на тел.078360516

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.04.2017
Bebeska kolicka

Se prodava bebeshka kolichka od markata Chipolino vo odlicna sostojba, malku koristena (4-5 pati) Imaat vrtlivi trkala, promenliva racka za vozenje, kocnici, prostor pod lezajot, lesni za sklopuvan...

Цена:6.000 ден.

   

Објавен на: 28.03.2017
Nova kolicka

PRODAVAM NOVA KOLICKA SAMO 2 PATI E VOZENA.IMA I ZIMSKA PREKRIVKA I RACKATA SE PODESUVA OD DVETE STANI NA KOLICKATA.

Цена:4.000 ден.

   

Објавен на: 08.02.2017
бРЗО кРЕДИТ

Здраво, јас сум поединец кој нуди кредити на меѓународно ниво. Со капитал
кој ќе се користи за да обезбеди заеми меѓу краткорочните и долгорочните специфични за сите сериозни луѓе се во реалните п...

Цена:1.500.000 €

   

Објавен на: 01.02.2017
понуди за кредити

Јас заем нуди 5000 € до € 5,000.000 €.

За повеќе детали за заемот не двоумете се да контактирате; hannefinance@gmail.com

Цена:5.000 €

   

Објавен на: 12.01.2017
Bertoni kolicka

Vozens samo 2 meseci

Цена:2.500 ден.

   

Објавен на: 22.12.2016
Стокке Ксплори В4 Новорођенче Комплетна Колица
Буи 2 Унитс и получи 1 бесплатно

Цена:250 ден.

   

Објавен на: 12.11.2016
Продавам огледало и детско креветче со душек

Продавам огледало во рамка со димензија 80 на 1.20, продавам и детско креветче со душек, цената на огледалото е 1000 ден, а на креветчето 2000

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 23.10.2016
Здраво, ја обратити свим појединцима у потреби за њихово направљен део

Здраво, ја обратити свим појединцима у потреби за њихово направљен
део
И грантови новца кредите од 3.000 € до € 950,000 никоме
у стању да га отплатити са каматом од 3% годишње и време

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 03.10.2016
PRODAVAM MNOGU EFTINO DETSKO KREVETCE

PRODAVAM MNOGU EFTINO DETSKO KREVETCE SO FIOKI

Цена:4.000 ден.

   

Објавен на: 08.08.2016
Релаксатор лулашка Brevi Altea (Италијанско производство)

Релаксатор лулашка Brevi Altea (Италијанско производство)ЦЕНА СО ПОПУСТ: 9400 ден.*Соодветен за новороденче, може да се користи до 1 година и повеќе.*Меко памучно седиште со 3 прилагодливи позиции ...

Цена:9.400 ден.

   

Објавен на: 25.07.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка