Парчињата Бостон terrire кученца за продажба

ЦЕНА: 250 €

Парчињата Бостон terrire кученца за продажба


имаме прекрасен легло на добро одгледани Бостон CLEAR двајцата родители може да се види на кученца се КЦ регистрирани со документи 5 генерација микрочип и 1 ветеринар за вакцинација проверуваат успеал до датумот и 5 недели осигурување тие се социјализирани и подготвени да одиме на нивната нова девојка домови кученцеГрад:
atlanta
Телефон:
0000000000
Објавен на:
27.05.2017

ЦЕНА: 250 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
destiny gomez
Град:
atlanta
Телефон:
0000000000
Објавен на:
27.05.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка