Kolicka Hauck Malibu All in One

ЦЕНА: 9000 мкд

Kolicka Hauck Malibu All in One


Количка за деца Hauck Malibu All in One, која се состои од три дела: количка, транспортер и корпа.Количката е користена година и пол и е во одлична состојба. Корпата не е воопшто користена. Во комплетот оди и торба за пелени.Име:
Град:
Kumanovo
Телефон:
071 234 832
Објавен на:
13.04.2017

ЦЕНА: 9000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Sandra
Град:
Kumanovo
Телефон:
071 234 832
Објавен на:
13.04.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка