Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
RASPRODAZBA

PRODAVAM DETSKO TOCACE 500 DEN., RELAKSATOR, KOLICKA I STolCE ZA HRANENJE 1000 DEN.
Kon.tel.070/311247 i 071/274786

Цена:По договор

   

Објавен на: 10.08.2014
Професионалне трамболине за играонице

Производимо најквалитетније трамболине за дечије играонице и игротеке. Трамболине су специјалне и чврсте израде што гарантује њихов дуги век употребе. Цела конструкција је од челика и обавијена је ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.08.2014
Изработка на игралишта

Ми смо фирма БАМ ИГРАОНИЦЕ из Београда, имамо дугогодишње искуство у опремању дечијих игротека и игралишта.
Правимо по вашој наруџбини игротеке свих димензија. Могућа је испорука и монтажа у Макед...

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.08.2014
detski brzinec

Tocaceto e socuvano ekstra-vidi sliki,staveni se pomosni za pomalo dete.

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 15.07.2014
detska oprema

Prodavam detska kolicka, stolce za hranenje, relaksator i detsko tocace. Cena po dogovor. KOntakt 071/274786 i 070/311 274

Цена:По договор

   

Објавен на: 23.06.2014
Se prodava

Mnogu dobaro stajalce od markata CHICCO,ogradica od markata CAM kako i transporter.Site se mnogu funkcionalni i vo mnogu dobra sostojba.Gi prodavame bidejki bebeto veke ne gi koristi.

Цена:4.500 ден.

   

Објавен на: 05.06.2014
financijskih usluga za sve 48h

Jeste li zainteresirani za kredit od 2000 do 2,9 milijuna €?Zajam za financiranje Vašim potrebama? vaši projekti? podmiriti svoje dugove prema bankama? to nije trenutak ustručava...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 22.05.2014
Zajam ponuda između posebice 72-satni brzo

Bok
Ponuda vrijedi od 2000 € 2.000.000€.
Treba vam kredit i sad se bori da dobije kapital zajam od lokalne banke. Vi ste posebno pošteni i dobrog karaktera. Imate prihod koji vam...

Цена:2 ден.

   

Објавен на: 20.05.2014

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 11.05.2014
Igracki za deca

Trotinet nov 300 den.Igracka na baterii nova 600 den.Album za sliki 300 den.Klavijaturi 600 den.Helikopter na baterii 1000 den.

Цена:1 €

   

Објавен на: 06.05.2014
Krevetce, masicka, kolicka, vaga, lulaska, lizgalka, dubace...

Krevetce,dusek,postelnina,cebe 3000 den,
Drvena masicka so stolce 1500den,
Relaksator so torba 1000 den,
Postelnina 800 den,

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 06.05.2014
BIJOU BRIGITTE- BROSH

Od poznatiot brend BIJOU BRIGITTE, prodavam brosh-meche, so golemina 3-4cm, pozlata, so Swarovski kristali, so deklaracija

Цена:450 ден.

   

Објавен на: 25.04.2014
BEBESKI KREVETCINJA I HRANILKI

Изработка и продажба на големо и мало на бебешки креветчиња и хранилки од нај квалитетни дрвени материјали за сигурност на вашите најмили.
Креветчињата се со стандардни димензии 60 х 120, но можат...

Цена:По договор

   

Објавен на: 19.04.2014
Se prodava

Se prodava bebeski transporter i
relaksator koj raboti na baterii

Цена:По договор

   

Објавен на: 04.04.2014
elektricna pumpa za doilki

nova e dobro e socuvana

Цена:По договор

   

Објавен на: 26.03.2014
Дали ви треба итна кредит?

Вие сте одбиени од страна на банката и сакате да се добие кредит

мора да ги задоволи вашите било какви потреби.

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 23.02.2014
kolicka za bliznaci

vo odlicna sostojba

Цена:2.500 ден.

   

Објавен на: 20.11.2013
detska podloga za igranje

ne mnogu koristena povolno.

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 24.10.2013
PRODAVAM OSVEZUVAC CIKO

PRODAVAM OSVEZUVAC NA VOZDUH VO PROSTORIJA
TEL 078 403 165 Dejan

Цена:1.200 ден.

   

Објавен на: 05.10.2013
детски душек Simpo

нов некористесн

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 03.10.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка