Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Торти од пелени

Тортите од пелени сега се најатрактивен и најбаран подарок за крштевка, повојница, мекици, родендени и други пригоди.
Тортите се од најмала величина за украс во поклон, па се до големи торти.
Ц...

Цена:150 ден.

   

Објавен на: 28.06.2015
Prodavam detsko krevetce, transporter i kolicka za bebe

Prodavam bebesko krevetce so dusek simpo, transporter i kolicka za bebe- cena po dogovor.

Цена:По договор

   

Објавен на: 10.06.2015
Dusek za bebe

Prodavam dusece cena 1000 den. koristeno e mnogu malku, no trba da se vidi kako novo e kupeno e od simpo.Tel 070-377-581

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 29.05.2015
DETSKO SEDISTE

MALKU KORISTENO,ITALJANSKO SEDISTE,NAMENETO ZA DETE OD 9-36kg ILI PRIBLIZNO OD 9meseci-12god.PILOTSKO ZAKOPCUVANJE,KOMOTNO I PRED SE SIGURNO SEDISTE!

Цена:2.500 ден.

   

Објавен на: 19.03.2015
Детско креветче

Продавам ново неупотребувано детско креветче, комплет со душек.

Цена:По договор

   

Објавен на: 18.02.2015
Detska oprema

Prodavam detsko krevetce so dusek Simpo, transporter, kolicka i tocace.Cena za cela oprema 4.500 denari. Moze i odelno.Tel za kontakt.075/245-876

Цена:4.500 ден.

   

Објавен на: 01.02.2015
Prodavam detska oprema

Prodavam detsko krevetce so dusek Simpo, transporter, kolicka i tocace.Mnogu povolno .Paket cena 4.500 denari.

Цена:По договор

   

Објавен на: 01.02.2015

Цена:4.500 ден.

   

Објавен на: 27.01.2015
decija igralista kalcom

Decija igralista kalcom, idealno resenje za parkove, dvorista, benzinske stanice.
Proizvedeno od najkvalitetnijih materijala sto ih svrstava u najbezbednija igralista na trzistu.
Mogucnost izrade...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 18.01.2015
tobogani kalcom

Tobogani kalcom najidealnije resenje za vase igraliste i igraonicu. Dvadeset vrsta poliesterskih tobogana garancija kvaliteta www.kalcom.rs kalcomkraljevo@gmail.com 0652044002

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 18.01.2015
ce prodava

detsko sediste za vo kola maxi cosi vo odlicna sostojba

Цена:9.000 ден.

   

Објавен на: 08.01.2015
Proizvodstvo i prodazba na bebeski kreveti

Креветчињата се со стандардна димензија (120 X 60)
Изработени се од сува бука и лакирани со 100% сјаен лак, истите се натур - природна боја на дрвото како на сликите (ДОМАШЕН ПРОИЗВОД СО НАЈЧИСТО ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 23.12.2014
LEGO kocki

Продавам лего коцки, колекција 2008 година. Поволно, цена во зависност од призводот:

Star wars – 900/1.700/2.900/4.600 денари
Bionicle – 400/750 денари

Цена:10.000 ден.

   

Објавен на: 13.12.2014
Proizvodstvo i prodazba na detski kreveti 1

Креветчињата се со стандардна димензија (120 X 60)
Изработени се од сува бука и лакирани со 100% сјаен лак, истите се натур - природна боја на дрвото како на сликите (ДОМАШЕН ПРОИЗВОД СО НАЈЧИСТО ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 05.12.2014
proizvodstvo i prodazba na bebeski krevetcinja

Креветчињата се со стандардна димензија (120 X 60)
Изработени се од сува бука и лакирани со 100% сјаен лак, истите се натур - природна боја на дрвото како на сликите (ДОМАШЕН ПРОИЗВОД СО НАЈЧИСТО ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 05.12.2014
Производство и продажба на бебешки креветчиња

Креветчињата се со стандардна димензија (120 X 60)
Изработени се од сува бука и лакирани со 100% сјаен лак, истите се натур - природна боја на дрвото како на сликите (ДОМАШЕН ПРОИЗВОД СО НАЈЧИСТО ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 05.12.2014
Производство и продажба на детски креветчиња 1

Креветчињата се со стандардна димензија (120 X 60)
Изработени се од сува бука и лакирани со 100% сјаен лак, истите се натур - природна боја на дрвото како на сликите (ДОМАШЕН ПРОИЗВОД СО НАЈЧИСТО ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 05.12.2014
Proizvodstvo i prodazba na detski krevetcinja 1

Креветчињата се со стандардна димензија (120 X 60)
Изработени се од сува бука и лакирани со 100% сјаен лак, истите се натур - природна боја на дрвото како на сликите (ДОМАШЕН ПРОИЗВОД СО НАЈЧИСТО ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 05.12.2014
bebesko stolce za hranenje

stolce 1350 den

stolce so tablicka za tanjiri 1850 den

Цена:1.350 ден.

   

Објавен на: 08.10.2014
RASPRODAZBA

PRODAVAM DETSKO TOCACE 500 DEN., RELAKSATOR, KOLICKA I STolCE ZA HRANENJE 1000 DEN.
Kon.tel.070/311247 i 071/274786

Цена:По договор

   

Објавен на: 10.08.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка