Производство и продажба на бебешки креветчиња

ЦЕНА: По договор

Производство и продажба на бебешки креветчиња


Креветчињата се со стандардна димензија (120 X 60)
Изработени се од сува бука и лакирани со 100% сјаен лак, истите се натур - природна боја на дрвото како на сликите (ДОМАШЕН ПРОИЗВОД СО НАЈЧИСТО И НАЈДОБРО ДРВО ЗА НАЈВИСОКА БЕЗБЕДНОСТ ЗА ДЕЦАТА).
Цените се фабрички - сопствено производствоИме:
Телефон:
070 217 859
Објавен на:
05.12.2014

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Tomislav
Телефон:
070 217 859
Објавен на:
16.12.2011
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка