Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
detska kolicka

Se prodava detska kolicka pogodna za deca od o do 3 godini.Moze da se nivelira vo site mozni pozicii.Moze da se koristi i kako kolevka za bebe.Znaci kolickata e mnogu kvalitetna i odrzana.Za cena ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 22.12.2012
Playstation 2

Prodavam dobro socuvano soni 2 slim cipuvano so desetina igri vo koj spagaat i nekolku orginalni\\Kontakt telefon 078 510 296

Цена:3.900 ден.

   

Објавен на: 26.11.2012
Detska Kolicka, relaksator, sediste za kola, dubak...

Prodavam detska kolicka Maxi Cosi, na tri trkala, kako na tocak, so kocnica. Plus relaksator odozgora so drzaci. Kupena vo Germanija 400 evra. Mnogu malce koristena. Ja prodavam bidejki nemam mesto...

Цена:По договор

   

Објавен на: 27.10.2012
Prodavam detsko sediste za vo kola

Prodavam detsko sediste za vo kola, koristeno samo 5 pati. Ganc novo od Chicco. Kilaza-do 36 kg. So podesuvanje vo zavisnost kolku kg ima deteto.

Цена:По договор

   

Објавен на: 16.10.2012
Itno se prodava!

Itno prodavam detsko drveno krevetce so dve fioki i dusek vo odlicna sostojba. CENATA NE E FIKSNA!

Цена:1.500 ден.

   

Објавен на: 13.10.2012
PRODAVAM DETSKO KREVETCE

PRODAVAM DETSKO KREVETCE, SKORO NOVO, SO NEOTPAKUVAN DUSEK

Цена:4.500 ден.

   

Објавен на: 01.10.2012
kolicka za bliznaci

Се продава количка за близнаци малце користена и многу сочувана за подетални информации контакт на тел. 075-666-007

Цена:120 €

   

Објавен на: 29.09.2012
Детско креветче

големина на креветчето е 2 * 0,6 м под дусекот има сандук за чуване на алишта и постелнина тел 075342522

Цена:По договор

   

Објавен на: 25.09.2012
Avtomobilce detsko Hitno

Se prodava detsko avtomobilce na akumulator socuvano povolno.Mozi i zamena

Цена:По договор

   

Објавен на: 20.07.2012
bebeska kolicka

se prodava bebeska kolkicka mnogu dobro socuvana skoro kako nova i mnogu malku koristena

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 11.07.2012
detsko krevetce

detsko krevetce, marka CAM, se sklopuva vo torba,edna godina staro, odlicno socuvano

Цена:3.000 ден.

   

Објавен на: 03.07.2012
Prodavam sediste za avtomobil Cam 0+

Prodavam sediste za avtomobil grupa 1, Cam 0+ do 18 kg, se podesuva naslonot na sedisteto vo polulegnata polozba. Odlicno socuvano kako novo. CENA PO DOGOVOR

Цена:По договор

   

Објавен на: 26.06.2012
Se prodavaat pedalinki

Pedalinkite se vo Ohridsko ezero vo Struga

Цена:300 €

   

Објавен на: 20.06.2012
Prodavam detsko sediste za vo kola

Sedisteto e novo ne koristeno do 23kgr. Italijansko proizdvostvo so pilotsko zakopcuvanje i so drzac na glavceto

Цена:3.500 ден.

   

Објавен на: 23.04.2012
prodavam detsko krevetce

krevetceto e koristeno ama kako novo bela boja dve fioki pregrada i dusece so likovite od crtanite filmovi

Цена:4.500 ден.

   

Објавен на: 21.03.2012
ПРОДАЖА СЕЙЧАС: Roland RD-300GX (мы продаем по ХПК)

ПРОДАЖА СЕЙЧАС: Roland RD-300GX (мы продаем по ХПК)

88-клавишная стерео несколько образцов звука пианино
Воспроизведение аудио

Цена:1.500 €

   

Објавен на: 22.02.2012
DECKI KOLI I TOCAK

PRODAVAM DECKA KOLA SKORO NOVA AUDI TT SO KUMULATOR I DALISKI SKORO E NOVA I IMA DECKI VELOSIPET NOVO NE ISKORISTEN

Цена:90 €

   

Објавен на: 10.02.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка