Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Mops stenci – na prodaju


Na prodaju stenci mopsa. Moguca dostava po dogovoru.
Sve informacije na broj +381601319002

Цена:По договор

   

Објавен на: 14.07.2019
детско креветче

Се поклонува детско креветче, дрвено, димензии 1200х650 мм. со два душека

Цена:По договор

   

Објавен на: 13.06.2019
Tarabuka

Nova neotpakuvana tarabuka

Цена:1.400 ден.

   

Објавен на: 06.04.2019
PRODAVAM BATERII OD SITE VRSTI NA JACINI 078 267-043

PRODAVAM SITE VIDOVI NA JACINI NA BATERII KOJ GI KORISTAT DECKI KOLICINA UPS UREDI MOTORCINA INVALIDSKI KOLICKI I ZA DRUGI NAMENI BATERIJA OD 6V -3Ah =950 den 6V-7Ah =1350 den 6V 10Ah=1650 12V-7Ah ...

Цена:850 ден.

   

Објавен на: 06.03.2019
Najsigurniji zajam živ preko magleauxfirm@gmail.com

Podnijeti zahtjev za kredit od oko 2000 do 10 milijuna eura u ovoj uglednoj tvrtki. primijeniti sada putem magleauxfirm@gmail.com ili Whatsapp na +14422457595. i dobiti brz zajam. Pozdrav Oleksandru

Цена:9.000.000 ден.

   

Објавен на: 23.02.2019
Detsko krevetce

Се продава детско креветче со душек.Употребувано но како ново.Душекот е се уште во најлон.

Цена:4.500 ден.

   

Објавен на: 18.02.2019
Civava stenci - na prodaju

Na prodaju stenci civava. Za sve informacije pozvati +381601319002. Loznica

Цена:По договор

   

Објавен на: 02.02.2019
Playstation 4 Pro

PlayStation 4 Pro 2 Kontroli FIFA 15 , 16 , 17 + Formula 1 2015 sve komplet za 370

Цена:370 ден.

   

Објавен на: 05.12.2018
Доделување на кредит помеѓу поединец во рок од 24 часа

Јас сум подготвен да ви дадам заем од 1000 € до
4.000.000 € со 2,5% камата годишно во зависност од бараната сума.
Можете да враќате повеќе од 15 години или 24 години со оглед на вашата
...

Цена:2 ден.

   

Објавен на: 18.10.2018
Количка за бебе 3 во 1 Bebetto Holland

СПЕЦИФИКАЦИЈА:

· Иновативна лесна луминиумска конструкција на дестката количка која лесно се транспортира поради посебниот дизајн;
· Амортизери со опција за подесување на тврдината;

Цена:25.000 ден.

   

Објавен на: 25.09.2018
Detska Kolicka

Koristena 1 god.se podesuva visina na racki.Kupena od svedska

Цена:4.000 ден.

   

Објавен на: 08.09.2018
Релаксатор

Нов релаксатор Лорели

Цена:1.500 ден.

   

Објавен на: 25.08.2018
kolicka + transporter i kolicka/gratis ogradici

Prodavam : 1. kolicka + transporter Hauck ( komplet)2300den 2. letna kolicka Venus 1300 den ( nema slika, potokalova letna cador kolicka).Za sekoja od kolickite sledi gratis ogradica za detsko krevetce

Цена:По договор

   

Објавен на: 09.08.2018

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 16.07.2018
SE PRODAVA

Se prodavaat: kosh za igranje (kupen 100 ev. se prodava za 3000 den), kengur Chicco (kupen 70 ev. se prodava za 2500 den), transporter so dodatok za novorodence kupen 80 ev se prodava za 2000 den) ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 05.06.2018
Kredita i financiranja za svoje projekte u kratkom vremenskom razdoblju (ziliute88edita@gmail.com)


One koji trebaju ponuditi kredite svim iskrenim ljudima i iskrenim. Da ceš kredita od 5000 eura do 350.000 eura ili cak i više znajuci da smo moj kamatna stopa izmedu pojedinaca je ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 14.05.2018
ЕЛЕКТРИЧНА КОЛИЧКА ЗА ДЕЦА

Количката е сочувана но потребно е да се купи нова батерија за да може да се вози.

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 30.04.2018
КРЕДИТНАЯ СЛУЖБА МЕЖДУ ИНДИВИДУАЛЬНЫМ СЕРЬЕЗНЫМ

КРЕДИТНАЯ СЛУЖБА МЕЖДУ ИНДИВИДУАЛЬНЫМ СЕРЬЕЗНЫМ

Привет, Sir / Madam,
Чтобы начать свой бизнес, вам нужно финансирование. Чтобы улучшить свой бизнес, вам нужны деньги. Для всех ваших проектов ва...

Цена:5.000 €

   

Објавен на: 21.04.2018
Za finansiranje i spremni za sve !!! Elektronska pošta: nadia.t375@gmail.com Whatsapp: +33756861778

Za finansiranje i spremni za sve !!!
Elektronska pošta: nadia.t375@gmail.com
Whatsapp: +33756861778
Potreban vam je kredit, ali ste odbačeni Bankom ili finansijskim institucijama koje izd...

Цена:50.000 ден.

   

Објавен на: 14.04.2018
Bebesko sediste i bebeska kolicka

Se prodava:
Bebedko sediste. Podesivo oo visina i naslon. So 4 trkalca koi se zakocivaat. Predniot oosluzavnik se vadi. Cena 2500 mkd
Bebeska kolicka:
Podesiv naslon i podesiva za malo i pogolem...

Цена:5.500 ден.

   

Објавен на: 10.04.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка