Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
oprema za kokoski nesilki

Polovni kafezi za 720 kokoski nesilki,klasirka za jajca(1800 jajca/h),ventilatori za vo farma,skreperi motori.

Цена:По договор

   

Објавен на: 23.06.2015
Француски булдог

машко кутре, старо 2 месеци,вакцинирано и прочистено,од прво легло по мајка и татко, одлично педигре, извадена книшка и пасош...

Цена:550 €

   

Објавен на: 13.06.2015
продавам прасиња

Вкупно се 8 прасиња и имаат од 18 до 25 кгр.моб.076 365 271

Цена:180 ден.

   

Објавен на: 12.06.2015
Продавам јајца од препелица и домашни јајца од кокошка

Продавам свежи јајца од препелица (5 денари) и домашни јајца од кокошка ( 10 денари), врвен квалитет

Цена:5 ден.

   

Објавен на: 18.05.2015
Kravi I Tele

Se prodava mlada krava simental orginal oplodena od kravi doneseni od stranstvo i simental zensko tele okolu 200 kg. Moze i odelno cena po dogovor.

Цена:1 €

   

Објавен на: 11.05.2015
Progoreno kravjo arsko gubre

prodavam kvalitetno pregoreno kravjo arsko gubre.gubreto e so prvo klasen kvalitet i moze vednas da se koristi.raspolagam so kolicina od okolu 25 toni.gubreto moze da se vidi vo sekoe vreme.javete ...

Цена:15 ден.

   

Објавен на: 05.05.2015
kravi

bugarska firma dostavia kravi i teleta SIMENTAL ot holandia

Цена:По договор

   

Објавен на: 27.04.2015
Bujanovac... Australorp, Hamburg, Leghorn, Talian, Miss

Jaja, i pilici gore navedenih rasa... Prodajem maticno jato Leghorna 15+2, 550den kom.
Jaja Hamburg 1e, Leghorn 25den, Miss 20den, J.Talianka 50den.
Pilici hamburg 2e, Leghorn 50den, Miss 40den,...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 06.04.2015
Prodavam pilinja

Prodavam ednodnevni pilinja od selski kokoski

Цена:По договор

   

Објавен на: 30.03.2015
Prodavam pilinja пилиња od extra nesilki

Prodavam pilinja od rasni nesilki

Цена:99 €

   

Објавен на: 26.03.2015
Prepelici ПРЕПЕЛИЦИ пиленца

Продавам пилиња од препелици.
Здравјето е најважно

Цена:99 €

   

Објавен на: 26.03.2015
domasnmi milenicinja

se prodfava sarplaninec neam zborovi za kuceto

Цена:150 €

   

Објавен на: 17.03.2015
Продавам кутии за јајца од препелица

Продавам кутии за јајца од препелица

Цена:6 ден.

   

Објавен на: 12.03.2015
mlin 70 na kamen

se prodava mlin 70 na kamen za stocna hrana

Цена:15.000 ден.

   

Објавен на: 06.02.2015
Prodavam oplodeni jajca od kokoshki leghorn

Prodavam oplodeni jajca od kokoshki leghorn

Цена:30 ден.

   

Објавен на: 03.02.2015
prodavam prasinja za pecenje ili za cuvanje

prodavam mali prasinja za pecenje ili za cuvanje se naogame vo bardovci.moze cisteni 250 den kilo ili necisteni 170 den kilo tel kontakt 077669563

Цена:170 ден.

   

Објавен на: 11.01.2015
AVASI -RASPLODEN MATERIJAL SO PEDIGRE

AMF-SELEKCIONEN CENTAR PRODAVA ;
CISTORASEN RASPLODEN MATERIJAL, JAGNINJA I OVNI SO PEDIGRE.
JAGNINJA NA VOZRAST NAD 90 DENA=250 EUR
MLADI OVNI 10-12 MESECI=400 EUR

Цена:150 €

   

Објавен на: 05.01.2015
Jajca od japonska podpoloska, ednodnevni pilinja

Jajca od japonska podpoloska, ednodnevni pilinja

Цена:5 ден.

   

Објавен на: 14.12.2014
prodavam ukrasni gulabi i kokoski

prodavam ukrasni gulabi [masarki][ demkisi limonlii] [staronemacki galebici][lepezani ][lahoari][dobosari][sasek][kingovi][straseri][magarski gacan][novosatski gacan][novosatski golubici][ taklabas...

Цена:По договор

   

Објавен на: 12.12.2014
transporterka za sitne papagaje i ptice

prodajem transporterku za nošenje sitnih papagaja + kanarinaca + zebica + bastarda itd za nošenje na izložbe i berze staje od 50 do 60 sitnih ptica transporter ima b boksova sa vrati...

Цена:По договор

   

Објавен на: 08.12.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка