Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
zajci, orijasi

Zajci,razna golemina

Цена:200.500 ден.

   

Објавен на: 30.07.2014
mal germanski spic

mali germanski spicevi 3-maski se prodavaat procicteni i vakcinirani rodeni na 05.06.2014g cenata 250e. So revakcina cip i pasos 300e. Milenici za sekoj dom :)
Kontakt: 078/455-873 071/337-773

Цена:250 €

   

Објавен на: 28.07.2014
Se prodavaat mali rotfajlercinja so ekstra pedigre

Kucencata se so sampionski pedigre i poteknuvaat od bivsi svecki prvaci i prvaci vo svojata klasa.Ima i maski izenski i mozat da se kupat i so niv dobivate pedigre eksterierna kniska veterinarna k...

Цена:200 €

   

Објавен на: 25.07.2014
se za VASITE MILENICINJA

IMAME
MASKI ZA KUTRENCA so izgled kako na slikata 350 den
vo vid na patka
Razni remeni kaisi svetlecki remeni

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 13.07.2014
Продавам зајаци

Продавам зајаци за одгледување по легло или поединечно, во зависност од желбата и потребата или за директно колење.
100 денари од месец или жива мера 3кг за 450 денари.

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 27.06.2014
Нуклеуси , Пчелни Роеви

Продавам поволно пчелни роеви, нуклеуси

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 22.06.2014
ЈАЈЦА - ДОСТАВА ДО ВАШИОТ ДОМ

Продаваме тазе јајца по цена од 6 денари . Достава до вашето место на живеење еднаш неделно или по договор.

Локација - с.Црешево

Цена:6 ден.

   

Објавен на: 21.06.2014
UKRASNI KOKOSKI!!!!!!!!!

PRODAVAM SREBRENI I CRNI BRAMI!!!!VO S.ROMANOVCE.

Цена:По договор

   

Објавен на: 01.06.2014
Продавам пчелни семејства и нуклеуси

Продавам пчелни семејства и нуклеуси

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 27.05.2014
Se prodavaat dve kravi so telinja

Za poveke informaci, kontaktirajte ne na telefonskiot broj 076 769169 ...Cena po dogovor

Цена:1.800 ден.

   

Објавен на: 17.05.2014
Pit bull

Prodavam masko pit bulce staro 50 dena

Цена:По договор

   

Објавен на: 19.04.2014
Pit bulcinja

Prodaavam mali pit bulcinja stari 30 dena
Imam 4 maski i edno zensko
Po boja se dve beli, edno kafeavo so belo i dve tigresto so belo
Od mnogu dobro leglo se kutrinjata

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 31.03.2014
novo novo. jajca i pilinja od velika kokinkina

prodavam jajca i pilinja od golema kokinkina
jajce 120 den
pilinja 400 den.
-golema kokinkina e edna od najubavite najkrupni i mnogu retki kokoski poteknuvat od kina dostignuvat tezina od...

Цена:120 ден.

   

Објавен на: 29.03.2014
Продавам сортни петли

Продавам 2 петла од сортата Њу Хемшир

Цена:По договор

   

Објавен на: 04.03.2014
PECENO PRASE ZA NOVOGODISNITE I BOZIKNI PRAZNICI ПЕЧЕНО ПРАСЕ ЗА НОВОГОДИШНИТЕ И БОЖИКНИ ПРАЗНИЦИ

PECENO PRASE ZA NOVOGODISNITE I BOZIKNI PRAZNICI
ПЕЧЕНО ПРАСЕ ЗА НОВОГОДИШНИТЕ И БОЖИКНИ ПРАЗНИЦИ

Цена:По договор

   

Објавен на: 30.12.2013
Zajaci Belgiski Orijasi

Se prodavat zajaci od 35 dena-10 evra, ima i vozrasni maski i zenski.Zajacite se original belgijski orijasi , poteklo srbija,hrvatska,bugarija.germanija(kremer)

Цена:10 €

   

Објавен на: 22.12.2013
prodavam kutrinja azijati

se prodavaat azijatcinja tel.078 288 741

Цена:По договор

   

Објавен на: 08.12.2013
Прасиња

Продавам прасиња со тежина од 40 до 70 кг и една свиња од околу 160 кг, цена по договор. тел 070 900-070, 02/ 3095-248 Злокуќани Скопје.

Цена:По договор

   

Објавен на: 15.11.2013
Prodavam Gluvi Shatki

Prodavam gluvi shatki - 300 den.

Цена:300 ден.

   

Објавен на: 06.11.2013
prodavam svinja

Prodavam svinja okolu 150kg hraneta strogo so domasna hrana.kontakt 078617427 VLADO

Цена:120 ден.

   

Објавен на: 30.10.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка