Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
zivina,nosilki

prodavam jarki stari 18 nedeli

Цена:По договор

   

Објавен на: 16.10.2013
Нудат заеми и финансирање на приватните компании

ЗдравоТреба заем? Ви се отфрлени од страна на банката, и сакате да се добие кредит за да се исполнат вашите потреби за било? Нема проблем. Без оглед на вашата финансиска состојба. Нудењето хипотеки...

Цена:2 ден.

   

Објавен на: 12.10.2013
продавам ракија

продавам ракија за душа од долно соње цена 150 ден ракијата е 52 стара две години тел 070 269 057

Цена:150 ден.

   

Објавен на: 01.10.2013
PRODAVAM PRASINJA ZA PECENJE!

PRODAVAM PRASINJA ZA PECENJE ZA SEKAKVI PRIGODI VRSIME I DOSTAVA
075 498 454

Цена:По договор

   

Објавен на: 08.09.2013
kokoski ukrasni

holanski i orpington

Цена:По договор

   

Објавен на: 04.09.2013
mlin 70 na kamen

se prodava mlin za stocna hrana

Цена:450 €

   

Објавен на: 20.08.2013
ПРОДАВАМ КВАЛИТЕТНА СВИНСКА МАСТ

Имам за продавање тазе, топена свинска маст, одприлика 20кл од свињи чувани во село.

Цена:60 ден.

   

Објавен на: 10.08.2013
belgiski ovcar

prodavam dve kucenca belgiski ovcar malinoa edno masko edno zensko stari 45 dena odlicno poteklo komplet so karton za vakcinacii i pedigre

Цена:По договор

   

Објавен на: 10.08.2013
Inkubatori

Inkubatori,potpuno automatizovani za inkubiranje svih vrsta jaja.
Servis,popravka,rez.delovi...
kontrola temperature u vasim objektima uz SMS
Vise informacija na www.inkubatori.com

Цена:1 €

   

Објавен на: 27.07.2013
јајца од јапонска препелица

Продавам јајца од јапонска препелица. Одгледувани со органска храна во одлични услови, се користат за подобрување на имулошкиот систем кај деца и возрасни, за респираторни заболување и здрави се за...

Цена:150 ден.

   

Објавен на: 24.07.2013
Prodavam Jarinja lesnovski region

Prodavam Jarinja od lesnovskiot region od 15-20 kg.
Kontakt sekoj den od 17-21 casot .
Cena po dogovor.

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.07.2013
Prepelici

Prodavam mladi prepelici cena 200 denari jajca kutii za jajca za prepelici inkubatori i kafezi za prepelici.

Цена:200 ден.

   

Објавен на: 29.06.2013
zajci 200den

se prodavat zajci na mesec i polovina zajce-200den

Цена:200 ден.

   

Објавен на: 25.06.2013

Цена:По договор

   

Објавен на: 12.06.2013
kokoski

holanski i orpington

Цена:По договор

   

Објавен на: 28.05.2013
BAJAT LEB

PRODAZBA NA BAJAT LEB ,NA GOLEMO I MALO .
Dostava vo cela Makedonija

076 902 100

Цена:9 ден.

   

Објавен на: 18.05.2013
PRODAVAM JAJCA OD PREPELICA

PRODAVAM LEKOVITI JAJCA OD PREPELICA ZA POVEKE BOLESTI ZAVISNO OD VIDOT SLEDI I SOODVETNA DOZA (TERAPIJA), OPLODENI JAJCA ZA VEDENJE

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.05.2013
kupuvam Lagotto Romagnolo

kupuvam kucence Lagotto Romagnolo

Цена:500 €

   

Објавен на: 20.04.2013
Nukleusi - APICENTAR - Trening i reprocentar za pcelarstvo

Нуклеусот е составен од 3 рамки легло, 2 рамки мед и полен, 1 кг пчела и селектирана матица од расата APIS MELLIFERA MACEDONICA, со педигре, здравствено уверение, потврда за здравствена состојба, у...

Цена:2.800 ден.

   

Објавен на: 17.04.2013
Matici - APICENTAR - Trening i repro centar za pcelarstvo

Матиците од расата APIS MELLIFERA MACEDONICA се обележани со плочка и содветен број, спакувани во кафез за транспорт, со здравствено уверение, потврда за здравствена состојба, педигре и упаство за ...

Цена:800 ден.

   

Објавен на: 17.04.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка