Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
kokoshki nesilki

zivinarska farma Laki selo palikura-kavadarci, prodava stari kokoshki po cena od 50 den. Informacii sekoj den na tel. 070-239-000 ili vo samata farma

Цена:50 ден.

   

Објавен на: 10.04.2016
Zajcina zajci

Prodavam mali zajcinja panonski beli hraneti so zdrava hrana otporni na bolest edno zajce 300 a za poveke po250

Цена:250 ден.

   

Објавен на: 10.04.2016
kozi alpinki

Prodavam kozi alpinki so jarinja ijarci

Цена:По договор

   

Објавен на: 02.04.2016
se prodava kojn

SE PRODAVA KOJN OTI KOJNO E NOGO GOLEM I NE MOZAM DAGO RANAM I DAGO GLEDOVE JASM VO GODI I NE MOZAM DAGO GLEDAM KOJNO E ZDRAF I VREDEN I SNAZEN KOJNOT NEMA NIKOKVA MAMA KOJNO E MNOGO E JAK KOJNO O...

Цена:По договор

   

Објавен на: 02.03.2016
ALUMINIUMSKI TABLI ZA SANDACI ZA PCELI I DRUGA NAMENA

Se prodavaat ALUMINIUMSKI tabli za pravenje na sandaci na pceli odnosno pokrivot na sandacite .Dimenzijata na tablite e 100x75 cm isto taka moze da se koristi i za druga namena kako na primer kukar...

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 24.02.2016
prodavam prasinja

prasinja okolu 20 kg

Цена:140 ден.

   

Објавен на: 27.01.2016
Prodazba na konj

Se prodava rasen konj so starost od 10 godini. Konjot e dobro odgleduvan i naucen za vrsenje na zemjodelska rabota. Cena po dogovor.

Цена:По договор

   

Објавен на: 18.01.2016
Горгеоус Енглески булдог штенци на располагању

Имали смо легло енглески булдог рођен 22. маја. Било је 2 мужјака и 1 женка је. Имамо 1 мушкараца се достапни. Они су подигли око мојих двоје дјеце, као и других животиња, тако ће ти добро са децом...

Цена:3 €

   

Објавен на: 16.01.2016
Prodavam mops kucinja pug kuce

,tri meseci, realna slika

Цена:450 €

   

Објавен на: 16.01.2016
PRODAVAM KUTRINJA OD RASATA GERMANSKI OVCAR SO ODLICNO POTEKLI

PRODAVAM GERMANSKI OVCARI RODENI SE NA 02.12.2015.
KUCINJATA SE SO RODOVNIK/PEDIGRE,PROCISTENI I KE BIDAT VAKCINIRANI CENATA E MNOGU POVOLNA.TELEFON ZA KONTAKT 070368633

Цена:По договор

   

Објавен на: 29.12.2015
Prodavam prasinja i svinji

Prodavam prasinja i svinji

Prasinjata se od 25-30 kilogrmi
Hraneti se so domasna hrana

Цена:120 ден.

   

Објавен на: 23.11.2015
Maчор сијамец бара сијамка

Сијамец бара сијамка за парење, или доколку некој има сијамка а од свои причини неможе да ја чува би ја згрижила да си бидат пар.

Цена:По договор

   

Објавен на: 22.11.2015
Продавам свиња

Продавам свиња, околу 150 kg, хранета исклучиво со домашна храна.

Цена:По договор

   

Објавен на: 22.11.2015
zlaten retriver

Se prodava zlaten retriver star 3 ipol meseca so pedigre od vrvno leglo cuvan e od domakini lugje se prodava radi zaminuvanje u stranstvo kuceto e procistteno od glisti i so site vakcini i revakcin...

Цена:5.000 ден.

   

Објавен на: 15.10.2015
Japonska akita inu, malecki na prodazhba! Акита

Na 5-ti Septemvri se rodija 6 malecki Akita Inu kucenca vo podnozhjeto na Shar planina, od koi 5 bratchinja i 1 sestrichka.

Majkata Flo e so odlicno pedigre i odlicna krvna linija, uvezena e od ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 07.10.2015
prodavam junec,krava i nekolku telinja

Prodavam junec krava i telinja povekje informacii na telefon 071816683

Цена:По договор

   

Објавен на: 22.09.2015
Japonska Akita Inu, malecki na prodazhba!

Na 5-ti Septemvri se rodija 6 malecki Akita Inu kucenca vo podnozhjeto na Shar planina, od koi 5 bratchinja i 1 sestrichka.

Majkata Flo e so odlicno pedigre i odlicna krvna linija, uvezena e od ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 11.09.2015
Misirki 4 zenski i 1 maski

Prodavam misirki stari 8-9 meseci po cena od 1200 denari zenki i maski od 2000 zivi, ili pak zaklani i sredeni po cena od 350 denari po kilogram
ili komplet site za 5500 den

Цена:5.500 ден.

   

Објавен на: 31.08.2015
Pridaja-ukrasne patke i guske

Zdravo,imam na prodaju razne vrste ukrasnih pataka-karolinke,mandarinke,crvenoramene,bahame,,lastarke,riđoglave,utve sarene i morske i guske belolike.Pozdrav...Vladimir-00381600733241

Цена:По договор

   

Објавен на: 19.08.2015
Kuche Dogo Argentino

Se prodavaat 2 mashki kuchenca dogo argentino! Tatko Max DE LA PACO CASA 2JCAC 3CAC 2 CACIB 3BOB. Majka Betty DEBAJO GRAN TORRE 2CAC CACIB BOB

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 30.06.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка