ALUMINIUMSKI TABLI ZA SANDACI ZA PCELI I DRUGA NAMENA

ЦЕНА: 100 мкд

ALUMINIUMSKI TABLI ZA SANDACI ZA PCELI I DRUGA NAMENA


Se prodavaat ALUMINIUMSKI tabli za pravenje na sandaci na pceli odnosno pokrivot na sandacite .Dimenzijata na tablite e 100x75 cm isto taka moze da se koristi i za druga namena kako na primer kukarki za kucinja , pokrivanje na nekoj pomal objekt ili slicno . "Aluminot ne rgosuva isto kako da kupuvate zlato " Cenata e 100 den od parce , ako se kupuva vo pogolemi kolicini moze da se dogovorime .Име:
Град:
skopje
Телефон:
072270613
Објавен на:
24.02.2016

ЦЕНА: 100 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
oglas oglass
Град:
skopje
Телефон:
072270613
Објавен на:
24.02.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка