Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Prodavam malino kanarinci

Prodavam malino kanarinci mladi maski i zenki

Цена:600 ден.

   

Објавен на: 06.11.2017
Стафордшир бул териер кученца

Стафордшир бул териер кученца
Кучињата се воспитуваат во нашата куќа и многу добро се социјализираат, родени на 20.07.2017 година. Тие ќе заминат за своите нови домови сега со целосен здравствен п...

Цена:По договор

   

Објавен на: 10.10.2017
Бостон териер кученца

Бостон териер кученца
Кучињата се воспитуваат во нашата куќа и многу добро се социјализираат, родени на 20.07.2017 година. Тие ќе заминат за своите нови домови сега со целосен здравствен преглед с...

Цена:По договор

   

Објавен на: 10.10.2017
" Farma Lazarevski DOOEL " - Odgleduvacnica na Japonski Prepelici


Zdrava Hrana - Zdrav Zivot !!!

"Farma Lazarevski DOOEL" vi nudi svezi oplodeni jajca koj redovno gi ispituvame protiv SALMONELA i LISTERIJA . Za naracani 5 kutii jajca Vrsime dostava...

Цена:5 ден.

   

Објавен на: 29.09.2017
Препелици

Се продават препелици пилиња и јарки.

Цена:По договор

   

Објавен на: 11.09.2017
Померанац

Регистрована одгајивачница, нуди вам прелепе Померанце из квалитетног легла и врхунског педигреа.
Предивне Боо медведиће нудимо у: Белој, црној, крем, светло оранж и оранж боји. Стари су од 7 нед...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 07.08.2017
Продавам хаски

Продавам чисто крвни хаски, стари се 1,5 месец.Ќе ги добиете прочистени од глисти и паразити.

Цена:3.000 ден.

   

Објавен на: 22.07.2017
SE PRODAVA KRAVA SO TELE

SE PRODAVA KRAVA SO TELE
VREDI DA SE VIDI
INFO mob; ---------
071 472 701------------ LAZO BOGDANCI

Цена:1 €

   

Објавен на: 20.07.2017
Кози алпинки

Продавам две кози алпинки со јариња

Цена:По договор

   

Објавен на: 05.07.2017
PRODAVAM KOZI ITNO 076/230 074

ITNO PRODAVAM 50 KOZI ZA KUPENI SITE KOMPLET ODLICNA PRODAZNA CENA

Цена:70 €

   

Објавен на: 18.06.2017
sanduk so pceli

prodavam sanduk komplet so pceli i matica, jako drustvo. sandukot e DB

Цена:4.000 ден.

   

Објавен на: 18.06.2017
Kozi

Se prodava stado mlecni od 23 kozi I 12 jarinja. Vakcinirani, so obetki. Za poveke informacii 077771882 - Nikolina.

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 14.06.2017
Продавам Пчели

Продавам 5 пчелни друштва коомплет со сандаци. Пчелите се јаки и во секој сандак има мед. Чувани се од долгогодишен пчелар кој поради старост повеќе неможе да ги чува. Цената е 130 евра со можност ...

Цена:130 €

   

Објавен на: 04.06.2017
prodavam pcelni roevi

se prodavaat roevi na 5 ramki,3 ramki leglo,2 med. So ovogodisna oplodena,pronesena matica - vistinski dobra!!!

Цена:2.500 ден.

   

Објавен на: 22.05.2017
Se prodavat kravi

se prodavat kravi i telinja moze da se vidat

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.05.2017

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 30.04.2017
Pcelin otrov

Prodavam aparat za sobiranje na pcelin otrov.
Aparatot sodrzi 1 kompjuter,koj raboti na 12 v i 10 ploci,koi sto se stavaat pred sekoja kosnica.
Tretiranjeto e sosema bezopasno za pcelite,ne umira...

Цена:1 €

   

Објавен на: 23.04.2017
Prodavam Labradori

Продавам кученца црн лабрадор, машки, родени се на 24.03.2017 прочистени се од внатрешни и надворешни паразити. Informacii na tel: 075 200 528

Цена:3.500 ден.

   

Објавен на: 10.04.2017
Prodavam zajazi i zajacinja

Prodavam zajazi i zajacinja
Od 400, 500, 600den,....

Цена:400 ден.

   

Објавен на: 02.04.2017
jarinja

Se prodavaat jarinja na golemo i malo,so tezina od 13kg do 17kg. Odgledani vo domasni uslovi i moze da se vidat sekoj den od nedelata. cena po dogovor

Цена:120 ден.

   

Објавен на: 01.04.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка