oprema za kokoski nesilki

ЦЕНА: По договор

oprema za kokoski nesilki


Polovni kafezi za 720 kokoski nesilki,klasirka za jajca(1800 jajca/h),ventilatori za vo farma,skreperi motori.Име:
Град:
skopje
Телефон:
075494435
Објавен на:
23.06.2015

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Suze
Град:
skopje
Телефон:
075494435
Објавен на:
23.06.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка