Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Taxi Skopje Ohrid Pristina Sofija...

Vozete se edinstveno so taxi mercedes vozila udobno i bezbedno vo Makedonija i nadvor od drzavata.

Airport Skopje 800den
Ohrid 60 e

Цена:800 ден.

   

Објавен на: 06.11.2016
Рецепционер и хотелски Началниците

Хилтон Потребна служба на искусен рецепционер и хотелски персонал во различни региони со или без искуство за управување со резерва, повик за управување, соби, работен човек е потребно и со милост и...

Цена:4.700 ден.

   

Објавен на: 31.10.2016
РОСИЊОЛ СКИИ

ПРОДАВАМ КОМПЛЕТ СКИИ 165М СО ВЕЗОВИ И КОНДУРИ 39 ИЛИ МОЖЕ ЗАМЕНА ЗА МОБИЛЕН СОЧУВАН

Цена:6.500 ден.

   

Објавен на: 26.10.2016
ГОЛЕМ Годишен Панаѓур Аминдео

Општина Аминдео, Р. Грција ве поканува да го посетите Големиот годишен панаѓур во Аминдео од 29 септември до 3 октомври 2016 година.

Цена:По договор

   

Објавен на: 29.09.2016
Beograd, Hotelski Apartmani

Beograd, "Hotel Club Topcider", novi hotelski apartmani, tv lcd, klima, frizider, room servis, we-fe free, restoran u objektu, obezbedjen ogradjen parking i garaža, odlicna veza ka svim d...

Цена:25 €

   

Објавен на: 23.09.2016
ИЗНАЈМУВАМ

Камп приколката е целосно покриена и заградена интимно засенета со зелена мрежа.Опремена со шпорет,флижидер,голема маса со столици ,телевизор,неонско осветлување,комплетна кујна со висечки елементи...

Цена:500 ден.

   

Објавен на: 04.07.2016
Taxi Prevoz

TAXI PREVOZ VO MK I NADVOR OD MK
PREVOZ DO SITE TURISTICKI DESTINACII
SO KLIMATIZIRANO VOZILO
MERCEDES E KLASA

Цена:1 €

   

Објавен на: 21.06.2016
Meana "Chardak"

Meanata "Chardak" e mesto opremeno vo nacionalen stil so mestopolozba vo mirna i prijatna sredina opkruzena so priroda i zelenilo so prekrasen pogled kon Ohrid.Mesto pogodno za odmor i os...

Цена:По договор

   

Објавен на: 29.05.2016
Izdavam sobi

Pominete prekrasen prestoj za Veligdenskite i Prvomajski praznici.

Цена:15 €

   

Објавен на: 31.03.2016
(богата празнична вечера и неограбичени алкохолни пијалоци)

ВЕЛИГДЕН ВО СТРУМИЦА, МАКЕДОНИЈА!
(богата празнична вечера и неограбичени алкохолни пијалоци)
НАЈ ШАРЕНИ ВЕЛИГДЕНСКИТЕ ПРАЗНИЦИ ВО СЈАЈ НА ХОТЕЛОТ ЦЕНТРАЛ И ТИВЕРИОПОЛ
Понудата важи за период...

Цена:5.400 ден.

   

Објавен на: 18.03.2016
М&Л МИГРЕЈШН СЕРВИСИС

ОТВОРЕТЕ ГИ ВРАТИТЕ НА СВЕТОТ
М&Л Мигрејшн Сервисис е тука за вас да ви помогне да ја изберете најдобрата опција за да вашиот сон стане реалност

СИТЕ типови на ВИЗИ за:

Цена:1.700 ден.

   

Објавен на: 16.03.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка