Рецепционер и хотелски Началниците

ЦЕНА: 4700 мкд

Рецепционер и хотелски Началниците


Хилтон Потребна служба на искусен рецепционер и хотелски персонал во различни региони со или без искуство за управување со резерва, повик за управување, соби, работен човек е потребно и со милост и сочувство со клиентот, стабилна договор како што вреди и ротирање планови. Заинтересираните кандидати треба да достави thier CV / ResumeОбјавен на:
31.10.2016

ЦЕНА: 4700 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Danielle Kaye
Објавен на:
31.10.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка