Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Civava stenci – zenkica civave - na prodaja

Na prodaju zenkica civave 4 meseca konpletno vakcinisana i ociscena od parazita. Moze dostava po dogovoru.cena dogovor.
Pozvati +381601319002

Цена:По договор

   

Објавен на: 06.07.2019
Apartmani Sutomore

Sutomore iznajmljujem apartman i sobe. Sobe sa dva, tri i cetiri lezaja. Apartmani za sedam osoba. Udaljenost do obale 600m oko 10min. pesice. 300m od autobuske, zelj. stanice. Cena od 5-8e po osob...

Цена:5 €

   

Објавен на: 28.06.2019
Sutomore, apartman i sobe – iznajmljujem

Sutomore, iznajmljujem apartman i sobe. Kuca Rabrenovic je udaljena od obale 600 m oko 10 min pešice i 300 m od autobuske stanice, železničke stanice, pijace, diskonta VOLI i AROME. Objekat...

Цена:5 €

   

Објавен на: 10.06.2019
Zajam i brza ulaganja


Bok

Ja sam osoba koja nudi kredite u inozemstvu. Uz kapital koji će se koristiti za dodjelu kredita među pojedincima u kratkoročnom i dugoročnom razdoblju, u rasponu od 5.000 do 50.000.000 eur...

Цена:По договор

   

Објавен на: 18.04.2019
ГОЛЕМ Годишен Панаѓур Аминдео 04-08.10.2018

Општина Аминдео, Р. Грција ве поканува да го посетите Големиот годишен панаѓур во Аминдео од 4-ти до 8-ми октомври 2018 година.

Цена:По договор

   

Објавен на: 30.09.2018
LEZALJKE - LIGESTULE

PROIZVODIMO LEŽALJKE – LIGEŠTULE ZA PLAŽE, DVORIŠTA, TERASE...
IZRAĐENE OD PRVOKLASNE BUKOVINE. 
IMAJU TRI POLOŽAJA I LAKO SE SKLAPAJU.
VIŠE DEZEN...

Цена:25 €

   

Објавен на: 26.05.2018
Издавам студия и апартаменти во Аспровалта

Издавам студио-апартман ви Аспровалта,оддалечен од плажа на 500м.одлична можност за мир и воздушна бања поради близината на планината и морето.

Цена:30 ден.

   

Објавен на: 20.05.2018
Предложение кредита между частнымиПривет, я частный кредитор, и я отдает должное любому, кто нуждается в финансировании. Я также делаю инвестиции и займы между физическими лицами всех видов. Я предлагаю кредиты в краткосрочной,...

Цена:15 €

   

Објавен на: 19.05.2018
• Евтино сместување – преноќиште


Туристички посети или бизнис средби во Скопје, Р. Македонија. Престојувајте во АРС Ноќевалиште кое се наоѓа на падините на Водно на само 2,5 км од центарот на Скопје. Уживајте во прекрасниот погл...

Цена:1.200 ден.

   

Објавен на: 21.04.2018
Еве ги областите во кои можам да ви помогнам

помош:

* Финансиски
* Личен заем

Цена:1.000 €

   

Објавен на: 30.11.2017
Јас сум поединечните финансиски.

Здраво г-дин и г-ѓа
Јас се направи заеми меѓу приватни лица во финансиски тешкотии и можност да го отплати износот позајмени.
Мојата заем термини се едноставни и добро дефинирани.
Јас имам еден ...

Цена:10 €

   

Објавен на: 08.08.2017
kredit.allianz@gmail.com

Завршуваат вашите грижи финансирање
Здраво г-дин и г-ѓа
Јас сум финансиер, давателот уверение, регистрирани и легитимна давателот.
Јас би сакал да им ги донесе на вашето внимание што можам да ви...

Цена:По договор

   

Објавен на: 08.08.2017
Izdajem dvosoban apartman Susanj Bar Cg

Dvosoban apartman,nov,potpuno opremljen,parking,Wi-Fi za vise inf.+38269419606

Цена:40 €

   

Објавен на: 17.07.2017
Вила Стивен издава соби во нас.Рача

Cе издаваат двокреветни и трокреветни соби во Населба Рача. Секоја соба е опремена со посебни купатила, посебни тераси,посебни влезови, посебни фрижидерчиња, телевизори. Има бежичен Интернет.Распол...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 29.06.2017
Prestoj Nov Dojran

PaketiOd 25Juni do 13Juli Za dve lica Tri dneven prestoj so prekrasen pogled +1 2500den Od 14 Juli do 24 Juli3+1= 3000 denZa lica koi sakaat relaksiracki odmor bez mn...

Цена:По договор

   

Објавен на: 25.06.2017
барање за финансиска помош

Здраво
За сите други финансиски прашања да побара за помош
Финансиски особено помеѓу сериозни и чесни, можете да ме контактирате за да ви помогне да постигнете вашите различни безбедно предвидени...

Цена:1 €

   

Објавен на: 21.06.2017
Sutomore - iznajmljujem apartman i sobe

Sutomore iznajmljujem apartman i sobe.
Sobe sa dva, tri i četiri ležaja. Apartmani za sedam osoba.
Udaljenost do obale 600m oko 10min. pešice.
300m od autobuske, želj. stanice.

Цена:По договор

   

Објавен на: 19.06.2017
Sutomore iznajmljujem apartmane i sobe

Sutomore iznajmljujem apartmane i sobe.
Sobe sa dva, tri i četiri ležaja. Apartmani za sedam osoba.
Udaljenost do obale 600m oko 10min. pešice.
300m od autobuske, želj. stanice.

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 17.06.2017
Се продава глисер

Се продава глисер ELAN Fisherman 460, генерално реставриран и редовно одржуван, во одлична состојба на труп и мотор (Crysler 45KS со 220 работни часа возење), глисерот се продава заедно со приколка...

Цена:По договор

   

Објавен на: 27.04.2017
Okrug Donji, Villa Mateja - letovanje u Hrvatskoj

Villa Mateja nalazi se u Donjem Okrugu, 18 km od Splita i 41km od Hvara. Trogir je udaljen 3,3km od apartmana a Šibenik 38km. Najblizi aerodrom je Split. Villa Mateja ima a la carte restoran...

Цена:По договор

   

Објавен на: 12.04.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка