Meana "Chardak"

ЦЕНА: По договор

Meana "Chardak"


Meanata "Chardak" e mesto opremeno vo nacionalen stil so mestopolozba vo mirna i prijatna sredina opkruzena so priroda i zelenilo so prekrasen pogled kon Ohrid.Mesto pogodno za odmor i osvezuvanje od letnite gorestini kako i moznost za organiziranje na svecenosti(do 60 gosti) so usluga ketering.Име:
Град:
Ohrid
Телефон:
077762136
Објавен на:
29.05.2016

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Mira Mileska
Град:
Ohrid
Телефон:
077762136
Објавен на:
29.05.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка