Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
СЕ ИЗДАВА НОВ, КОМПЛЕТНО УРЕДЕН СТАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР

Се издава комплетно уреден стан во строг центар, мал ринг, до Италијанска и Кинеска амбасада.

Цена:300 €

   

Објавен на: 01.09.2020
izdavam stan od 95 m2 vo taftalidze

izdavam kompletno namesten stan odma do ruzveltova so gradsko parno,protocen boljer i solar,t home magenta i wifi,klima uredi... za poveke info na kontakt broj

Цена:350 €

   

Објавен на: 01.09.2020
se izdava

se izdava stan 55 m2 vo avtokomanda kaj komercijalna banka

Цена:200 €

   

Објавен на: 01.09.2020
Moderem stan vo Flatiron!

Se izdava nov, moderen 40m2 stan vo flatiron kompletno namesten!

Цена:280 €

   

Објавен на: 29.08.2020
ИЗДАВАМ НАМЕСТЕН СТАН ОД 75М2

Издавам наместен стан од 75м2 во нас.Аеродром на ул.Владимир Комаров над Ред Кафе,близу Нова железничка станица,со две спални соби,дневна соба,терпезарија,кујна и балкон,клима уред и парно греење.Ц...

Цена:270 €

   

Објавен на: 27.08.2020
Se Izdava Stan vo Strog Centar Skopje

Se Izdava 53m2 celosno namesten Renoviran dvosoben stan vo Strog Centar na Skopje. Stanot Raspolaga so Terasa, Dnevna, Spalna, Kujna, Spajs, Toalet. Klima, TV, Internet (Wi-Fi), Centralno Parno, Pa...

Цена:220 €

   

Објавен на: 26.08.2020
Се издава стан во К. Вода

Станот е наместен. Се наоѓа на главната улица после општината спроти Тинекс. На 1 спрат има 2 соби, мала кујна и купатило.

Цена:160 €

   

Објавен на: 25.08.2020
SE IZDAVA STAN VO TAFTALIDZE 1, POZADI KATASTER, CELOSNO RENOVIRAN, SO NOV MEBEL

Se izdava stan 50 kvadrati, vo Taftalidze 1, pozadi Kataster, na sama Partizanska, vednas kaj avtobuskata stanica. Stanot e na 5ti kat so lift. Ima posebna dnevna, spalna, kujna, toalet, ostava i t...

Цена:15.000 ден.

   

Објавен на: 25.08.2020
Se iznajmuva stan od 40 m2 vo Vlae, del od kuca so poseben vlez

Изнајмувам стан од 40 м2, дел од куќа со посебен влез.
Станот е целосно опремен со мебел, машина за перење, клима, интернет,кујна...
Цена 180 евра плус трошоци за струја, вода и интернет.
Поволн...

Цена:180 €

   

Објавен на: 23.08.2020
Izdavam prazen stan - garsonjera vo Skopje kaj Zeleznicka

Издавам празен, ненаместен стан во Мичурин, Скопје во близина на Железничката станица. Станот има 34м2,се наоѓа на 5кат, со парно, клима и лифт. Светол стан со одличен распоред.

Цена:8.000 ден.

   

Објавен на: 12.08.2020
ИЗДАВАМ СТАН ВО КАРПОШ 4

Издавам комплетно наместен стан, штотуку реновиран, во уредна состојба.
Греењето е на струја,а има дополнително и клима уред. Има 2 спални соби и дневен престој.
Се наоѓа во Карпош 4 на 200м од...

Цена:250 €

   

Објавен на: 03.08.2020
СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ


СЕ ИЗДАВА НЕНАМЕСТЕН СТАН ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ ВО БЛИЗИНА НА ЦРКВАТА НА МИРНА ЛОКАЦИЈА ВО ЗГРАДА СО ТРИ СПРАТА.
СТАНОТ Е СО ДВЕ СПАЛНИ СОБИ, ДНЕВНА СОБА СО ТРПЕЗАРИЈ...

Цена:130 €

   

Објавен на: 03.07.2020
СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ

Во Тафталиџе, спроти гимназијата „ Ѓорѓи Димитров “ се издава празен стан,
46 м2, со 2 простории, тераса, уреден тоалет, кујна со неколку елементи и едно паркинг место под зградата.

Цена:200 €

   

Објавен на: 05.06.2020
Stan vo Avtokomanda

Itno se izdava stan vo Avtokomanda

Цена:150 €

   

Објавен на: 29.05.2020
Издавам спрат од куќа на Стара Рампа

Се издава спрат од куќа на Стара Рампа, Кисела Вода, на 10 минути од центарот на градот.Станот е нов, луксузно опремен. Има 2 спални, бања, огромна дневна соба, трпезаија и кујна.Се наоѓа на тивна ...

Цена:350 ден.

   

Објавен на: 26.05.2020
Se izdava namesten stan vo Hrom

Stanot e celosno namesten so nov mebel i bela tehnika. Ne e koristen dosega. Se naogja na odlicna lokacija vo naselbata Hrom blizu do marketi, posta, banki, uciliste i gradinka...

Za cena moze d...

Цена:1 €

   

Објавен на: 07.05.2020
UK'S LOST LOVE SPELL CASTER,PAY AFTER RESULTS +27839620753

LOST LOVE SPELLS HEALER, LGBT SPELLS +27839620753 POWERFUL LOVE SPELLS, INTERNATIONAL LOST LOVER HEALERS, MAGIC RING, LOVE SPELLS TO BRING BACK A LOVER, REVENGE OF THE RAVEN CURSE, BREAK UP SPELLS,...

Цена:200 ден.

   

Објавен на: 07.05.2020
Интернет кредит од 18 години.

Долгорочните заеми и мрежните мини-заеми се брзи и сигурни заеми од 18 до 30.000 евра.

Заеми од 18 години. од 1.000 до 15.200 евра.
Брзи заеми од 15.200 до 300.000 евра.

Цена:По договор

   

Објавен на: 06.05.2020
Ozbiljni i brzi krediti za 48 sati

Trebate li financiranje? Imate li projekt koji biste poduzeli? Želite li kupiti kuću ili automobil? Na raspolaganju vam stavljam ponudu zajma u rasponu od 2000 do 5.000.000 eura sa stopom od 2% god...

Цена:85.000 ден.

   

Објавен на: 29.04.2020
Кисела Вода на Чешма издавам наместен дел од куќа со посебен влез

Кисела Вода, на Чешма Издавам стан, посебен дел од куќа со посебен влез, дворче, наместен, соба, купатило, кујна, многу блиску до Центарот на градот, а во мирно маало, мали режиски трошоци, за подо...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 23.04.2020
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка