СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ

ЦЕНА: 200 €

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ


Во Тафталиџе, спроти гимназијата „ Ѓорѓи Димитров “ се издава празен стан,
46 м2, со 2 простории, тераса, уреден тоалет, кујна со неколку елементи и едно паркинг место под зградата.Име:
Град:
Скопје
Телефон:
075 808202
Објавен на:
05.06.2020

ЦЕНА: 200 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Тања
Град:
Скопје
Телефон:
075 808202
Објавен на:
05.06.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка