Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Izdavam Garsonjera vo centarot na Ohrid

Se izdava Garsonjera vo centarot na Ohrid na podolg Period - (Krst Dzamija) Celosno namestena. Greenje Kablovska i se sto e potrebno za udoben prestoj... Cena po dogovor
tel-078-352-256 Zoran

Цена:По договор

   

Објавен на: 02.10.2019
IZDAVAM DEL OD KUKA/STAN

IZDAVAM STAN DEL OD KUKA,SPROTI KARPOS 4 SO DVE SOBI, KUJNA I KUPATILO KOMPLETNO NAMESTEN.

Цена:По договор

   

Објавен на: 02.10.2019
SE IZNAJMUVA SOBA DEL OD KUKA

Se iznajmuva del od kuka soba kompletno namestena so kupatilo .Poseben vlez.Sproti karpos4

Цена:По договор

   

Објавен на: 02.10.2019
Se izdava stan 48m2

Се издава нов празен стан 48м2, во Општина Кисела Вода, населба Расадник (позади градинката 8-ми Март). Посебна спална соба, ходник, дневна и кујна со шанк. Убав балкон, клима, видео домофон. Стано...

Цена:По договор

   

Објавен на: 26.09.2019
Стан опремени две спални соби во Скопје

Станот е комплетно наместен. Кујната е целосно опремена со сè што е потребно за готвење, вклучувајќи машина за миење садови, микробранова, тостер, еспресо машина. Тивка околина, комплетно оп...

Цена:350 €

   

Објавен на: 24.09.2019
Издавам стан во Козле

Се издава стан од 55м2, во нас.Козле, на ул.Леринска,на 100м одалеченост од Гермаска Амбасада, нова градба, некористен, наместен, на втори кат, со две големи тераси, едната 34 м2 со чист поглед пре...

Цена:По договор

   

Објавен на: 18.09.2019
Izdavam stan

Izdavam stan vo k. voda 55 m2, . Stanot se naoga na ul. Narodni Heroi br. 23 (sproti rasadnik ili ekskluziv). Namesten, centralno greenje iskluceno (so moznost da se vkluci),. Cena 200 evra.

Цена:200 €

   

Објавен на: 16.09.2019
se izdava stan Kapistec

se izdava stan Kapistec 54m2 namesten parno lift ...

Цена:230 €

   

Објавен на: 11.09.2019
SE IZDAVA GARSONJERA VO CITY GARDEN

SE IZDAVA GARSONJERA OD 31M2 VO KOMPLEKSOT NA CITY GARDEN POZADI CITY MALL.GARSONJERATA RASPOLAGA SO KUJNA,DNEVNA,TRPEZARIJA,KUPATILO,TERASA,TELEVIZOR,INTERNET,TELEFON,PARNO.
CENA 210 EVRA
KONTAK...

Цена:210 €

   

Објавен на: 09.09.2019
Se izdava stan vo aerodrom

se izdava stan pozadi Nova Zheleznicka stanica,trosoben,kompletno namesten stan,na ul.Vladimir Komarov,vo kulite na petti kat,so dva lifta,so dve oddelni spalni sobi,so golema dnevna soba,so parno ...

Цена:13.500 ден.

   

Објавен на: 07.09.2019
izdavam nov stan vo gorce petrov

izdavam nov stan vo gorce petrov od 40kv so edna spalna kompletno namesten so nov namestaj na ubava lokacija

Цена:200 €

   

Објавен на: 04.09.2019
Izdavam namesten stan vo Ohrid

Izdavam dvosoben namesten stan vo Ohrid, na 2 kat, klimatiziran,so dve terasi, odlichen pogled. tel. 070333434

Цена:250 €

   

Објавен на: 04.09.2019
SIFRA 1930 . Se izdava namesten renoviran trosoben stan sproti Gradezen

SIFRA 1930. Agencija za nedviznost izdava namesten renoviran trosoben stan sproti Gradezen fakultet, so 2 spalni sobi, za studenti, vraboteni, semejstvo, za trojca ili cetvorica, so klima ured, mas...

Цена:230 €

   

Објавен на: 03.09.2019
Se izdava stan

Se izdava stan vo Skopje - Kisеla Voda do OU Kiril Pejcinovic, otsproti Tineks, opremen so se za normalen zivot, dnevna, spalna, detska, kujna so masina za tanjiri,kupatilo so masina za perenje, v...

Цена:По договор

   

Објавен на: 02.09.2019
Итно се издава стан во населба Автокоманда

Се издава стан во населба Автокоманда, наместен,веднаш вселив

Цена:150 €

   

Објавен на: 02.09.2019
Izdavam stan vo Karpos

Se izdava ednosoben stan vo Karpos 2,namesten ,cena 150evra

Цена:150 €

   

Објавен на: 30.08.2019
Se Izdava Stan vo Strog Centar na Skopje

Se Izdava 50m2 namesten dvosoben stan vo Strog Centar na Skopje. Stanot Raspolaga so Klima, Terasa, Internet (Wi-Fi), Centralno Parno, Parking, Lift. Stanot se naoga vo strog centar na Skopje na tr...

Цена:220 €

   

Објавен на: 30.08.2019
Се издава

Се издава дуплекс стан во Битола,блиску до болницата 70м2.Погоден е за 4 студент(к)и или семејство.На долниот спрат има дневна,кујна,вц и тераса, а на горниот 2 соби и тераса.Слободен од 1ви сепрември

Цена:10.000 ден.

   

Објавен на: 21.08.2019
Ekstra stan vo Aerodrom na mirna lokacija celosno renoviran

Se iznajmuva trosoben stan od 70 kvadratni metri na prv sprat so odlicen pogled na zelenilo na mirna lokacija, celosno namesten so spalna I detska soba. Stanot e vednas vseliv so novi PVC prozori I...

Цена:270 €

   

Објавен на: 21.08.2019
Издавам стан во Црниче за деловен простор на 5 мин од Центар

Се издава стан од 60 м2 на приземје, близу Симпо, Црниче, идеален за деловен простор. Се состои од купатило, 3 простории за канцеларии, опремена мини кујна, паркет и сопствено парно
и супер изола...

Цена:По договор

   

Објавен на: 20.08.2019
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка