Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Се издава нов апартман позади Универзална Сала

Се издава опремен стан во нова зграда позади Универзална Сала до Кафана Боеими.

- На 5ти кат, има лифт, гаража (внатрешен паркинг), ТВ, Интернет, многу ефикасно греење со инвертер.. спремен за в...

Цена:365 €

   

Објавен на: 18.11.2019
Izdavam

Izdavam stan or 40m2 vo naselba cento namesten

Цена:150 €

   

Објавен на: 10.11.2019
Се издава стан во центар Пролет

Се издава трособен стан во населба Пролет. Станот е 78м2, реновиран, наместен - дневна со кујна и трпезарија, две спални соби, балкон, подрум и паркинг. Интернет wi-fi, кабелска тв. Греење: парно -...

Цена:250 €

   

Објавен на: 09.11.2019
Se izdava stan pozadi Tobako 2

Se izdava stan pozadi Tobako 2 na 2 min od zeleznicka i Aerodrom.Na 2kat 2 spalni dnevna kujna i kupatilo.
Stanot e nova gradba so odlichna izolacija, prozori so troslojno staklo, blindor vrata s...

Цена:240 €

   

Објавен на: 08.11.2019
Се издава стан во Центар- 30m2

Се издава стан 30m2 со одлична локација во Центар , на улица Бел Камен бр.6 (ВОДЊАНСКА) во близина на државна болница.Станот се наоѓа на приземје и се издава празен на подолг временски период и е п...

Цена:180 €

   

Објавен на: 05.11.2019
Izdavan stan ubavo ureden

Se izdava stan na pocetokot na N. Lisice. Stanot e so dve spalni i dnevna soba iso ubav balkon. Se izdava najmnogu za dve lica koi se po cistotata. Stanot e na 200 metri od Kapitol ili Biser. Stano...

Цена:200 €

   

Објавен на: 01.11.2019
Издавам гарсоњера во Аеродром

Издавам празна гарсоњера во Аеродром, 30 м2, на 3 - спрат, без парно, сопствен паркинг.

Цена:100 €

   

Објавен на: 30.10.2019
За издавање

Се издава еднособен стан во Автокоманда, комплетно наместен со парно греење.

Цена:150 €

   

Објавен на: 29.10.2019
se izdava kompletno namesten stan vo nas.Hrom karsi tineks.

Se izdava kompletno namesten stan vo nas.Hrom, karsi tineks, na treti kat, vo odlicna sostojba.

Цена:10.000 ден.

   

Објавен на: 28.10.2019
Ozbiljan i brzi zajam za novac u 24 sata

Potreban vam je hitno kredit za oživljavanje vaših aktivnosti, vaših projekata, Vašeg poslovanja, nema više briga za vas, odobravamo kredite u rasponu od 1.000€ do ...

Цена:60.000 €

   

Објавен на: 24.10.2019
Се издава наместен стан спроти влезот на државна болница

Се издава комплетно наместен стан спроти влезот на државна болница, веднаш до маркетот Стокомак. Станот е во нова градба, до сега невселуван, на приземје, со двор.

Цена:280 €

   

Објавен на: 24.10.2019

Цена:По договор

   

Објавен на: 23.10.2019
Se izdava stan od 57 m2 kaj Vero Dzambo

Se izdava dvosoben stan od 57m2 kaj Vero Dzambo. Stanot e na 1 kat.

Цена:200 €

   

Објавен на: 23.10.2019
Издавам наместен двособен стан 60м2 во Кисела Вода

ИЗДАВАМ НАМЕСТЕН ДВОСОБЕН СТАН 60м2 ВО КИСЕЛА ВОДА КАЈ УЧИЛИШТЕТО КИРИЛ ПЕЈЧИНОВИЌ , СЕГА РЕНОВИРАН , НА 7кат СО ЛИФТ И ПАРНО.

Цена:150 €

   

Објавен на: 17.10.2019
Izdavam Endosoben Stan na Vodno

Se izdava ednosoben stan na Vodno, celsno opremen, so mebel, klima ured. Lokaciski se naoga vo ulicata na Ukrainska ambasda.

Цена:240 €

   

Објавен на: 14.10.2019
Izdavam prazen stan od 61 m2 vo Kozle

Stanot e opremen so kujna so frizider i sporet, ima dve spalni sobi i dve terasi i se naogja na 2-ri od 3 kata i ima lift

Цена:200 €

   

Објавен на: 10.10.2019
Издавам нов наместен двособен стан во Тафталиџе 2

Нов, наместен и невселуван двособен стан од 43 м2 на прв кат со лифт и градско парно.
Контакт 072 647 998

Цена:285 €

   

Објавен на: 09.10.2019
se izdava kompletno namesten dvosoben stan vo nas.Hrom vo odlicna sostojba.

Se izdava kompletno namesten dvosoben stan, so kompletna pokuknina i bela tehnika, so klima ured. Stanot e na ul,Stevo filipovic, na treti kat.

Цена:10.000 ден.

   

Објавен на: 07.10.2019
Izdavam dvosoben namesten stan vo Karpos 3.

Izdavam dvosoben namesten stan vo Karpos 3.Stanot e so parno.Se naoga vednas karsi voena bolnica [8 mi septemvri].Ima dnevna,spalna,odvoena kujna i terasa.Cena 180 evra.Informacii rabotni denovi po...

Цена:180 €

   

Објавен на: 06.10.2019
СЕ ИЗДАВА НОВ СТАН ВО АЕРОДРОМ (ПОЗАДИ ТОБАКО 2)

СЕ ИЗДАВА ЕКСТРА НОВ СТАН ВО АЕРОДРОМ НА ТРЕТИ СПРАТ СО ЛИФТ, НА САМО 5 МИНУТИ СО КОЛА ИЛИ 10-15 МИНУТИ ДО ЦЕНТАР СО ПЕШАЧЕЊЕ... СТАНОТ Е КОМПЛЕТНО НАМЕСТЕН И КЛИМАТИЗИРАН, СО КУЈНА, ДНЕВНА СОБА СО...

Цена:250 €

   

Објавен на: 06.10.2019
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка