ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Судски преводи на Англиски јазик

Квалитетен и брз превод од Овластен Судски Преведувач од Англиски на Македонски и Македонски на АнглискиМатеријалот за превод може да се донесе лично, но и да се прати по електронска пошта на dali....

Цена:По договор

   

Објавен на: 06.09.2019
Servis na roletni

Vesam servis na roletni, plasticni i aluminiumski.
Doagam na povik
075323657

Цена:5 €

   

Објавен на: 04.09.2019
ALUMINSKI I KOVANI OGRADI ,VRTENI SKALI, TENDA, KAPII, ZASTITNI RESETKI, SKALI, GARAAZI, MASI, "SASKO-GIS"DOOEL.

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI SPALNA MASI KLUPI STOLCINJA SANGOVI MEBEL OD KOVANO ZELEZO OGRADI I VRATI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN VRTENI SKALI CARDACI GARAZI SIBER VRATI NA...

Цена:40 €

   

Објавен на: 19.08.2019
Trpezariska masa so stolici

Se prodava trpezariska masa izrabotena od metal i staklo so dimenzii 120x90, so moznost za prodolzuvanje 240x90 i 6 beli stolici izraboteni od koza i metal.
Istite se vo odlicna sostojba.

Цена:20.000 ден.

   

Објавен на: 17.08.2019
Превод - часови по албански јазик

Часови по албански јазик за деца и возрасни, индивидуални и во група. Часовите се online.

Цена:По договор

   

Објавен на: 28.11.2022
Се продава трпезариска маса од масивно дрво со 6 столици

Трпезариска маса од масивно дрво со 6 столици

Цена:10.000 ден.

   

Објавен на: 07.11.2022
Nudam rabota

Mikan kompani ima potreba od vulkanizeri i peraci na vozila.

Цена:По договор

   

Објавен на: 04.11.2022
Persiski macorcinja

Persiski macorcinja od cistokrven roditel,preubavo domashno leglo, spremni da vi donesat mnooogu ljubov i harmonija vo vasiot dom,posebno ako imate decinja nad 10 god vozrast koi sakaat da imaat m...

Цена:11.000 ден.

   

Објавен на: 30.10.2022
persiski macinja

Se prodavaat dve persiski mashki macinja,omashno leglo,procisteni i so steknati higienski naviki

Цена:11.000 ден.

   

Објавен на: 13.10.2022
продажба на кревет лежај

Се прдава комплетно нов кревет лежај со димензии 200x160 сива боја

Цена:20.000 ден.

   

Објавен на: 06.10.2022
Фирма за интериер има потреба од проектанти за мебел

Имаме потреба за проектанти за внатрешно уредување

Цена:10 ден.

   

Објавен на: 03.10.2022
Vkusevi za nargile

Vkusevi za nargile germanski brand King Hookah
11 vidovi . Mango, Peach,watermelon,pineapple,
Strawberry ice cream, ice blueberry, insomnia, bad boy,I love you (love66) swiss Bonbon.

Цена:700 ден.

   

Објавен на: 23.09.2022
Продажба на нива

Нивата се наоѓа во општина Чучер Сандево, поточно во близина на селото Глуво Бразда. Нивата е со големина од 2484м2.

Цена:10 ден.

   

Објавен на: 03.09.2022
Пиштол Застава калибар 7.65

Продавам Пиштол Застава калибар 7.65, скоро нов.
Го продавам на лице кое поседува дозволоа за носење на оружје.
Цена по договор.

Цена:По договор

   

Објавен на: 23.08.2022
Бараме столари и монтери со искуство

Бараме столар и монтер со искуство за работа во столарска работилница за плоцест материјал

Цена:По договор

   

Објавен на: 01.07.2022
Povolno prodavam rezervoar za dizel gorivo

Koristen rezervoar za dizel 1500 litri
Avtomati za roletni
Agolna kada
Trotinet

Цена:100 €

   

Објавен на: 15.04.2022
nudimo financijskog online kredit

Ovim ćemo obavijestiti širu javnost da nudimo financijskog pomoćnika uz kamatnu stopu od 3% godišnje, što je 100% osigurano i 100% odobreno.Ako trebate brzu i pouzdanu tvrtku u...

Цена:1.000.000 €

   

Објавен на: 07.04.2022
NUDIMO BRZA KREDIT ONLINE PONUDA

Ovim putem obavještavamo širu javnost da nudimo financijskog asistenta uz kamatnu stopu od 3% godišnje i to je 100% osigurano i 100% odobreno. Ako trebate brzu i pouzdanu tvrtk...

Цена:900.000 €

   

Објавен на: 07.04.2022
financijskog asistenta danas online ponuda cfinancials11@gmail.com

Ovim putem obavještavamo širu javnost da nudimo financijskog asistenta uz kamatnu stopu od 3% godišnje i to je 100% osigurano i 100% odobreno. Ako trebate brzu i pouzdanu tvrtk...

Цена:1.000.000 €

   

Објавен на: 07.04.2022
nudimo financijskog asistenta KREDIT

Kredit 100 % od garanciju privatni od 3,000 eura ima 90,000.000 eura. Srbija; Grna Gora; Zurich; Nemacki; Hrvatska; Slovenija; Holandija; Bosna; Nemacka
Kredit bez jamaca
Kredit od banaka
Stambe...

Цена:1.000.000 €

   

Објавен на: 07.04.2022
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка