Се продаваат бишони

ЦЕНА: 200 €

Се продаваат бишони


Се продаваат кутриња Bichon frise
По поволна цена 200 евра
Кутрињата се со педигре,книшка,вакцина и прочистени од паразитиГрад:
Skopje
Телефон:
075701537
Објавен на:
24.09.2022

ЦЕНА: 200 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Ismije Bislin
Град:
Skopje
Телефон:
075701537
Објавен на:
24.09.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка