Arhitekt

ЦЕНА: По договор

Arhitekt


Potreben e arhitekt so iskustvo za rabota na hotel vo izgradba.Град:
skopje
Телефон:
070217888
Објавен на:
29.10.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Boban Boskovik
Град:
skopje
Телефон:
070217888
Објавен на:
29.10.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка