Секаков вид на градежни работи

ЦЕНА: 111111 мкд

Секаков вид на градежни работи


Вршиме секаков вид на градежни работи
-рушење и исфрлање на шут
-довод и одвод
-електрика
-плочки
-ѕидање и малтерисување
-сите видови на молерофарбарски услуги
-гипс картон
-фасади
-санитарија и дрГрад:
Skopje
Телефон:
070312557
Објавен на:
17.08.2022

ЦЕНА: 111111 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Sime Cvetkoski
Град:
Skopje
Телефон:
070312557
Објавен на:
17.08.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка