Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Se izdava 130 kvadrati kancelarija vo Bitola

Апарманот е идеален за компјутерски компании, здружение на граѓани, тим на креативци.
Зградата е изградена во 2015год. Апартманот се наоѓа на спрат 2/3.

Локација:

Цена:400 €

   

Објавен на: 22.11.2019
Се изнајмува деловен простор

Деловниот простор има површина од 18м2.Се наоѓа блиску до новата железничка и автобуска станица

Цена:120 €

   

Објавен на: 21.11.2019
Sandawana Money power oil spell caster sangoma sandawana oil in south africa +27634299958

Sandawana oil in South Africa | Gumtree Classifieds in South Africa +27634299958
sandawana oil +27634299958 in Cape town Durban Kempton park Pretoria Bloemfontein Windhoek
Are you looking for Pow...

Цена:250 ден.

   

Објавен на: 10.11.2019
СЕ ИЗДАВА ДУЌАН НА НОВАТА АВТОБУСКА СТАНИЦА

Се издава деловен простор на Автобуската станица во Скопје, со површина од 16 м2.

Наменет за канцеларија или туристичка агенција.

Цена:250 €

   

Објавен на: 29.10.2019
Нов деловен простор во Илинден

Се изнајмува нов деловен простор со површина од 140 м2 и висина од 3,80 метри или можност истите да се поделат на 2 дуќана по 70 м2 и дворно место од 300 м2. Локациски се наоѓа во општина Илинден п...

Цена:По договор

   

Објавен на: 24.10.2019
Έχω μια μικρή πίστωση $ 1.000 έως $ 300.000 για τα άτομα με πολύ απλούς όρους

Έχω μια μικρή πίστωση $ 1.000 έως $ 300.000 για τα άτομα μ&eps...

Цена:5 ден.

   

Објавен на: 30.09.2019
Deloven prostor na odlicna lokacija-Juzen bulevar

Se izdava deloven prostor na ul. Drenak br.4A, zad Niko kompjuteri, na Juzen bulevar kon Kisela voda. Istiot se sostoi od dva sosedni, a oddelni delovni prostori i toa 1) eden od 6,5 m2 so sopstven...

Цена:250 €

   

Објавен на: 19.09.2019
Se otstapuva razrabotena pekara vo G.T.C. centar

SE OTSTAPUVA RAZRABOTENA PEKARA VO CENTAROT NA SKOPJE SO EXTRA LOKACIJA VO G.T.C. I OGROMEN POTENCIJAL ZA ZGOLEMUVANJE NA PRODAZBATA I DOBIVKATA.
SE OTSTAPUVA CELOSNO SO FULL OPREMENA I TOA PO MNO...

Цена:5 €

   

Објавен на: 15.09.2019
Канцелариски простор

Се издава поволно во централното градско подрачје деловен простор за Адвокатска канцеларија, празен или во целост опремен (во него е регистрирана Адвокатска канцеларија). Деловниот простор е со вку...

Цена:По договор

   

Објавен на: 11.09.2019
Се издава деловен простор

Се издава локал со местоположба на патот кон Маврово.

Цена:По договор

   

Објавен на: 27.08.2019
Дуќан во Шуто Оризари

Се изнајмува дуќан од 200 м2 на плац од 400 м2 спроти средното училиште на ул.Плачковица бр.7а во Шуто Оризари.

Цена:По договор

   

Објавен на: 27.08.2019
προσφορά δανείου σε άτομα που χρειάζονται χρηματοδότηση

προσφορά δανείου σε άτομα που χρειάζ&omic...

Цена:5.000 ден.

   

Објавен на: 23.08.2019
Издава деловен простор

Се издва деловен простор веднаш вселив.
Просторот се состои од опремена чајна кујна, едно антре, четири канцеларии, два тоалета, тераси со површина од 24m2 и четири клими.
Се наоѓа на Коста Весе...

Цена:По договор

   

Објавен на: 23.07.2019
Серьезное и быстрое кредитное предложение.

Вы ищете финансирование, чтобы либо оживить свою деятельность, либо реализовать проект, либо купить квартиру, но, увы, банк ставит вас на условиях, которые вы не можете выполнить. Больше не беспоко...

Цена:5.000 €

   

Објавен на: 23.06.2019
Се издава дуќан во Т.Ц Антико во Карпош 4

Се издава дуќан во Т.Ц Антико во Карпош 4 кој гледа кон Партизанска.

Цена:100 €

   

Објавен на: 13.06.2019
RGANIZATOR ZAJMOVA IZMEĐU INDIVIDUALNIH OZBILJNIH I POUZDANIH

ORGANIZATOR ZAJMOVA IZMEĐU INDIVIDUALNIH OZBILJNIH I POUZDANIH
Jednostavan i brz novac zajam s fleksibilnim uvjetima.
Minimalni zajam od 10.000 € do 12.000.000 € uz kamatu po niskoj sto...

Цена:5.000 €

   

Објавен на: 11.06.2019
Se izdava deloven prostor vo nas. Kapistec

Се издава супер просторен стан во централно подрачје спроти Клинички Центар, погоден за фирма, деловен простор или претставништво. Составен од еден отворен простор од 70м2 и една посебна просторија...

Цена:500 €

   

Објавен на: 05.06.2019
Сериозна и брза понуда за заем

hi
Дали барате итен заем?
-Да ги ажурирате вашите финансиски активности?
- Исплата на долгот?

Цена:2.000 €

   

Објавен на: 30.05.2019
Заемот и финансиската помош се применуваат веднаш

Добар ден,Дали ви треба небезбеден кредит?Дали ви е одбиен заем од страна на банката?Дали ви треба заем за да започнете бизнис?Дали ви треба заем за да го решите вашиот финансиски проблем?Ако е так...

Цена:10 ден.

   

Објавен на: 09.05.2019
Pouzdan i pošten home krediti u 48 sati cedric.marie123@gmail.com

Trebate li osobno i poslovno ili investicijsko financiranje bez stresa i brzog odobrenja? Ako je tako, molimo vas da kontaktirate g. Harmonyja, koji trenutno nudi kredite uz maksimalnu kamatnu stop...

Цена:100 €

   

Објавен на: 01.05.2019
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка