Издава деловен простор

ЦЕНА: По договор

Издава деловен простор


Се издва деловен простор веднаш вселив.
Просторот се состои од опремена чајна кујна, едно антре, четири канцеларии, два тоалета, тераси со површина од 24m2 и четири клими.
Се наоѓа на Коста Веселинов 3а ( спроти кафичот Бруклински во Дебар маало)
Цена по договор
Лице за контакт Радмила 072 630 040Објавен на:
23.07.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Објавен на:
23.07.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка