Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Издавам деловен простор-канцеларии

Издавам празен трособен стан 78 м2 на приземје за деловен простор-канцеларии со употребна дозвола, населба Острово до дисконт Тинекс, Вучко  компани и хотел Порта. Станот располага со 3 просто...

Цена:320 €

   

Објавен на: 27.08.2018
Αξιόπιστη και γρήγορη προσφορά δανείου μεταξύ ιδιωτών

ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΔΑΝΕΙΟ: Ελκυστικές τιμές &...

Цена:По договор

   

Објавен на: 26.08.2018
Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor vo centarot na gradot 97 kvadrati so dve kancelarii odvoeni i edna golema so kupatilo i kujna

Цена:По договор

   

Објавен на: 19.08.2018
Osigurani kredit, pristup pojedincima // e-mail: arneth5edeltraut@gmail.com / watsap +1 (786) 588-2165

Osigurani kredit, pristup pojedincima // e-mail:
arneth5edeltraut@gmail.com
/ watsap +1 (786) 588-2165

Цена:11 €

   

Објавен на: 09.08.2018
izdavam atraktiven deloven objekt

Izdavam atraktiven delovn objekt,kancelarii m2 192 i magacin/rabotilnica m2 313 ,ili vkupno 505 m2 na Bul.Boris Trajkovski(karsi Ohis)so so dva direktni vleza/izleza na bulevarot.Obezbedeni 10-15 p...

Цена:По договор

   

Објавен на: 24.07.2018
Се издава деловен простор во Центар во близина на градски парк

Се издава деловен простор(канцеларии) и дуќан во центарот на Скопје на улица Илинденска во близина на Градскиот парк. 4 спрата (приземје+3), двор со 2 паркинг места, кабелска ИТ инсталација со серв...

Цена:9.999.999 ден.

   

Објавен на: 23.07.2018
Ponuda za financiranje

Ponuda za financiranje


Dobar dan,

Цена:48 ден.

   

Објавен на: 15.07.2018
Ponuda zajma

Ponuda zajma

 
 

Цена:48 ден.

   

Објавен на: 15.07.2018
СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Се издава деловен простор од 42м2 во Центар-Дебар Маало позади пицеријата Мечос. Истиот е погоден за нотарска, адвокатска и друг вид канцеларија, бутик, аптека, парфимерија, архитектонско биро и др...

Цена:По договор

   

Објавен на: 24.06.2018
Iznajmuvanje deloven prostor

Iznajmuvam deloven 28m2 vo Centar vo neposredna blizina na OU.Pestaloci.Delovniot prostor moze da se koristi od septemvri.

Цена:200 €

   

Објавен на: 08.06.2018
Iznajmuvanje deloven prostor

Iznajmuvam deloven prostor 28m2 vo Centar vo blizina na OU Pestaloci sloboden od septemvri

Цена:200 €

   

Објавен на: 08.06.2018
Издавам деловен простор

Издавам деловен простор, две канцеларии, поврзани меѓу себе, секоја со посебно ВЦ и чешма, прирачна кујна со фрижидер, опремени со канцелариски мебел. Деловниот простор е погоден за мали фирми, см...

Цена:10.000 ден.

   

Објавен на: 02.06.2018
Deloven prostor vo K.Voda na ekstra lokacija

Izdavam deloven prostor vo Kisela Voda na ekstra lokacija, so povrsina 120 m2,so golema terasa, pogoden za sekakva namena, osobeno za kafe-bar,lounge-bar, picerija, slatkarnica i sl.

Цена:По договор

   

Објавен на: 02.06.2018
Dukan na glavna ulica ekstra lokacija

Se iznajmuva dukan vo nas. Dracevo na ekstra lokacija na glavna ulica vednas sproti marketite Gigo i Kam market, igrotekata Heplend, pred avto delovi Kopan i dr.

Ojektot e vo proces na temelno v...

Цена:330 €

   

Објавен на: 22.05.2018
Brzo priznanje za svoj projekt


Ja sam umirovljeni zastupnik Međunarodnog monetarnog fonda u odnosu na međunarodnu gospodarsku instituciju, međunarodne zajmodavce koji daju kredite u rasponu od 2 000 do 2 000 000 eura po godi&s...

Цена:75.001 ден.

   

Објавен на: 09.05.2018
Кредитное предложение между индивидуальными


  Я человек, который предоставляет кредиты кому-либо, нуждающемуся в деньгах, а также Мы предлагаем кредиты на недвижимость и автомеханику, которые хотят начать свою деятельность или иметь п...

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 05.05.2018
DELOVEN PROSTOR 30 m2 NA PRIZEMJE SO DVOR

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR,30 m2 SPROTI GRADEZEN FAKULTET.PESACKA ZONA PROSTOROT GLEDA KON PARTIZANSKA.

Цена:200 ден.

   

Објавен на: 03.05.2018
Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor vo gradska carsija Gevgelija
Kontakt 070 924 371

Цена:По договор

   

Објавен на: 29.04.2018
СЕ ИЗДАВА ДУЌАН / БУРЕКЏИЛНИЦА

Се издава дуќан / целосно опремена бурекџилница
на ул. Орце Николов, Скопје (во близина на Министерство за одбрана) Информации на 072271794

Цена:450 €

   

Објавен на: 28.04.2018
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR, DEBAR MAALO

IMPULS AGENCIJA iznajmuva deloven prostor vo Centar, Debar Maalo vo blizina na Kino Karposh. Stanot e so povrshina od 65m2, na prv kat so lift. Raspolaga so dnevna soba banja, i dve zasebni kancela...

Цена:300 ден.

   

Објавен на: 26.04.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка