Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Se izava magacin vo opstina petrovec

Se izdava magacin vo opstina Petrovec so povrsina od 365m2 so tamponiran dvor so povrsina od 3200m2 pogoden za sekakva upotreba vkuleceno struja od trafostanica voda od gradski vodovod i tehnicka v...

Цена:1 €

   

Објавен на: 09.04.2019
Дуќан во Тафталиџе

Се издава деловен простор (дуќан) на ул."Московска" во Тафталиџе веднаш до Студентскиот дом "Гоце Делчев", цена по договор.

Цена:По договор

   

Објавен на: 08.04.2019
Se izdava deloven prostor

Се издава дел.простор 55m На улица Борка Талески 53(кај Универзална) Деловниот простор се состои од 2 канцеларии,фоаје ходник,кујна,и тоалет.по договор може со и без инвентар. Веднаш до кафичот конак.

Цена:350 €

   

Објавен на: 04.04.2019
Zajma Ponuda

Zajam od 2000 do 10 milijuna eura dostupan je sada putem / preko magleauxfirm@gmail.com ili Whatsapp na +14422457595 sada. zajam je samo za kamatu od 3%.

Цена:9.000.000 ден.

   

Објавен на: 14.03.2019
IZDAVAM NOV DELOVEN PROSTOR.PLOŠTAD SLOBODA.

Skopje strog centar.Ekskluzivna lokacija, pozadi Dom na Gradežnici. IZDAVAM KANCELARISKI PROSTOR, dva nova stana. Ednosoben 35m2 i trosoben 75m2. na 2/5kat. Stanovite se eden do drug, možat da se i...

Цена:8 €

   

Објавен на: 11.03.2019
nudi zajam između pojedinih poštenih

Pozdrav. Potreban je kredit između pojedinih financija i ulaganja. Osobama u financijskim potrebama odobravamo kredite od 1.000 € do 5.000.000 €, a kamatna stopa je 2% povratna od 1 do 30...

Цена:5.000 €

   

Објавен на: 04.03.2019
Izdavam magacin 300m2 so dvor 1000m2 vo Zlokukjani

Izdavam magacin od 300m2 so dvor 1000m2 vo Zlokukjani, sproti Televizija Kanal 5. Vo ramki na magacinot ima i kancelarija i WC. Vlezot vo dvorot e sirok za vlez na kamioni i pred nego ima parking z...

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.03.2019
Земете кредит тука Whatsapp: +1 (951) 483-2485 Е-пошта: midlandcreditonline.com@gmail.com

Ние нудиме секаква финансиска помош за секој поединец кој има потреба од заем како што е деловен заем, личен заем, инвестициски заем, консолидација на долг и купување куќа. Ние нудиме заем со многу...

Цена:По договор

   

Објавен на: 13.02.2019
Προσφορά δανείου μεταξύ ιδιωτών

Γεια σου.
Ψάχνετε για δάνειο να αναβ&iota...

Цена:3.000 €

   

Објавен на: 11.02.2019
Најсигурниот заем жив преку magleauxfirm@gmail.com

Podnijeti zahtjev za kredit od oko 2000 do 10 milijuna eura u ovoj uglednoj tvrtki. primijeniti sada putem magleauxfirm@gmail.com. i dobiti brz zajam. Pozdrav Oleksandru

Цена:9.000.000 ден.

   

Објавен на: 08.02.2019
кредитное предложение


Доброе утро, мистер Анджело Тайчи. Моя способность одолжить от 5000 € до 5 000 000 € в частности. Я сообщаю вам, что были приняты многочисленные меры предосторожности, чтобы обеспечить ...

Цена:10 ден.

   

Објавен на: 07.02.2019
S. S. S. Zasluge! Posuđujemo novac od 3% godišnje

ako vam je potreban kredit, ne ustručavajte se kontaktirati mene kako bih saznala više o mojim uvjetima. Kontaktirajte me izravno putem e-pošte: sardamichelle003@gmail.com
PS: Neozbi...

Цена:2 €

   

Објавен на: 30.01.2019
Se izdava ducan vo centarot na gradot

Se izdava ducan vo centarot na gradot, na pocetok na ul. Tane Georgiev. Cena po dogovor.

Цена:По договор

   

Објавен на: 17.01.2019
Финансирање на пари за заем


Дали имате финансиски тешкотии и ви треба финансиска помош? Дали имате низок кредитен рејтинг? Не ви треба финансиска помош за да ги намирите долговите и да ги задоволите вашите лични потреби? Не...

Цена:100 €

   

Објавен на: 28.12.2018
брз заем за крајот на годината без проблеми

HELLO Почитувани купувачи.

Јас се претставам себе си Лилиан КОРБИЛЛ уверение заемодавач на комората на зајмувачи на Франција.

Цена:50 €

   

Објавен на: 08.12.2018
Понуда за деловни заем се применува сега

Ние нудиме вистински пари за луѓе кои искрено и искрено имаат потреба од пари за некои лични и деловни цели.
Драго ни е што можеме да ги исполниме вашите соништа за да ви понудиме точна сума на па...

Цена:100 €

   

Објавен на: 04.12.2018
Примените для быстрого кредита с легкостью сегодня

Предложение кредита между отдельными лицами. У вас есть финансовые трудности. Двери рядом с вами. Вы не знаете, как улучшить свою ситуацию. Я предлагаю вам без каких-либо обязательств с вашей сторо...

Цена:100 €

   

Објавен на: 29.11.2018
Се издава деловен простор во центар на Куманово

Се издава деловен простор во центар на Куманово на самиот плоштад во поранешна стоковна куќа НАМА.
Деловен простор со 832м2 на прв кат со влез дирекно од плоштад.
Телефон за Контакт 070 258 808 - Сашо

Цена:По договор

   

Објавен на: 28.11.2018
Се издава простор погоден за магацин

Се издава простор од 50м2 во Лисиче погоден и до сега со години користен како магацински простор. Слободен од 01.01.2019. Цена 5000 мкд. Телефон за контакт 078307560

Цена:5.000 ден.

   

Објавен на: 28.11.2018
се издава простор од 50 м2 погоден за магацин

се издава простор од 50 м2, излегува на главна улица во Лисиче, до сега со години користен како магацин. Слободен од 01.01.2019. тел 078307560

Цена:5.000 ден.

   

Објавен на: 27.11.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка