Категории:

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Prodavam Laptop Dell Inspiron 5559, TouchScreen Win10 Pro

Prodavam Laptop Dell Inspiron 5559, TouchScreen, Intel i7-6500U AMD Radeon R5 M335 4GB, 8GB RAM, 128GB SSD+1TB HDD, Win 10 Pro (Licensiran), Webcam

Telefon: 070 350 007

Цена:30.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 29.04.2021
СЕ ИЗДАВА СПРАТ ОД КУЌА

Се издава наместен спрат од куќа-120м2 во Скопје, има 3 спални соби, голем салон и трпезарија со кујна, 2 купатила и 2 тераси. Сопствено дворно паркинг место, ТВ, wifi, сопствено парно, 072 204 868

Цена:250 €

Скопје
120 m2
4 соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 28.04.2021
ford fusion

se prodava ford fusion 2003 1.4 tdci ne e uvezuvan

Цена:2.400 €

Ford Fusion
2003
Скопје
230000 km
Дизел
54 кс
 

Објавен на: 13.04.2021
Nivi

Se prodavaat 2 nivi edna do druga ednata e 1000m2 drugata 1500m2 pokraj pat ima struja i voda so cist imoten list

Цена:10 €

Скопје
1000215002 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 30.03.2021
Prodavam kuka

Prodavam kuka ( stara gradba ) na ul.France Preshern 102a, Vlae so povrsina od 100m2 , plac so vkupna povrsina 550 m2, na atraktivna i mirna lokacija so pogled i izlez na r.Vardar. Za dopolnitelni ...

Цена:295.000 €

Скопје
550 m2
4 соби
Приземје
 

Објавен на: 30.03.2021
Куќа во Шуто Оризари на одлична локација

Се продава станбена куќа во населба Шуто Оризари.
Куќата е релативно нова и со вкупна површина од над 120 м2 и дворно место од 181 м2. Се наоѓа на одлична локација во населбата, на 50м од дуќаните...

Цена:По договор

Скопје
120 m2
3 соби
Приземје
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 29.03.2021
Se Prodava Nova Kukja Vo Volkvovo EKSTRA CENA!!!!

Se Prodava Nova Kukja Vo Volkovo
-500m2 Plac so 250m2 cista gradba
-Kukjata e nova i e napravena za svoja dusha
-Vnatre kompletno malterisana

Цена:99.000 €

Скопје
250 m2
5+ соби
Приземје + кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 18.03.2021
Se prodava

Umetnicka slika
avtor Sveto Manev
suv pastel
72*55

Цена:500 €

Битола
 

Објавен на: 17.03.2021
Izdavam garsonjera vo strog centar na skopje vo gradski zid

Izdavam garsonjera vo centar na Skopje ,Gradski zid.30 m2, nad slatkarnica eskimo,kaj Beko policija,komplet namestena so parno klima kablovska lift....cena po dogovor

Цена:9.000 ден.

Скопје
30 m2
1 соба
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 12.03.2021
Prodavam kukja Skopje Centar

Kukjata e na premium lokacija Madzir Maalo kaj NBRM prva parcela raskrsnica Bul. Kocho Racin / Kej 13 November, idealna za Hotel/Restaurant vo prizemje tradicionalen restaurant "Kej" rabo...

Цена:800.000 €

Скопје
350 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Бродски под (патос)
Чиста документација

Објавен на: 10.03.2021
STANOVI VO GORCE PETROV - NOVOGRADBA

Prodavam stanovi vo Gorce petrov - novogradba,kaj stadionot vo mala zgrada P+3+POrnRok na vseluvanje 30.10.2021 godina.rnrn- stan od 30m2 so edna spalna - PRrn- stan od 30m2 so edna spalna - KAT 1,...

Цена:950 ден.

Скопје
30 m2
2 соби
1 кат
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 02.03.2021
Се изнајмува комплетно наместен двособен стан

Се изнајмува комплетно наместен двособен стан спремен за вселување веднаш. Станот е со уреден внатрешен ентериер со максимално искорситен простор за складирање. Има дневна соба,клима уред, засебна ...

Цена:12.000 ден.

Скопје
40 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 28.01.2021
Лосион против опаѓање на косата

Лимес производ кој помага против опаѓање на косата

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.01.2021
Продажба на готов стан во Аеродром

Продажба на готови станови во Аеродром 65м2 со градско парно со три спални 8 спрат со прекрасен поглед цена 1000 евра инвеститор Циле Инженеринг контакт Влатко 077 694 390

Цена:1.000 €

Скопје
64 m2
3 соби
5 - 10 кат
Парно греење
Лифт

Објавен на: 24.01.2021
ПРОДАЖБА НА ВЕДНАШ ВСЕЛИВИ СТАНОВИ ВО ВЛАЕ

ПРОДАЖБА НА ВЕДНАШ ВСЕЛИВИ СТАНОВИ ВО ВЛАЕ УЛ,,АНГЕЛ ДИНЕВ,, СО ГРАДСКО ПАРНО,ПАРКЕТ,ЛИФЅ, КВАДРАТУРА 66М2,73М2, СО ДВЕ СПАЛНИ 950 ЕВРА М2 СО СИТЕ ДАВАЧКИ ИНВЕСТИТОР ЦИЛЕ ИНЖЕНЕРИНГ КОНТАКТ ВЛАТКО...

Цена:950 €

Скопје
66 m2
3 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 24.01.2021
Се издава деловен простор во Влае

Се издава деловен простор во Влае 110 м2 ул,,Кленоец ,,48 контакт Влатко 077 694 390

Цена:770 €

Скопје
110 m2
 

Објавен на: 24.01.2021
Се издава наместен стан

Се издава наместен стан 50 м2 во Кисела Вода кај Расадник, до училиштето, тел.071/346-011,

Цена:1 €

Скопје
50 m2
2 соби
Наместен
Лифт

Објавен на: 19.01.2021
Изнајмување на простор на одлична локација

Се издава простор во Дебар Маало, во Боемската уличка.Просторот се издава празен, на подолго време и е погоден за секаква намена.Се наоѓа на први спрат од куќа,со високи тавани од 3,5 м, со комплет...

Цена:По договор

Скопје
120 m2
Ламинат
Парно греење

Објавен на: 16.01.2021
СТАНБЕНА ЗГРАДА КИНО КАРПОШ (Дебар Маало) - Debar Maalo

Stan10 - 79m2 - 2ri kat - 1250 e/m2
Stan25 - 82m2 - 5ti kat - 1300 e/m2

Во срцето на Скопје, во населба Дебар Маало само на неколку чекори од градскиот парк, во непосредна близина на училиште, ...

Цена:1.250 €

Скопје
79 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 12.01.2021
Се издава стан во Капиштец

Се издава празен стан од 75 м2 во Капиштец во близина на Завод за рехабилитација. Станот е невселуван во нова зграда.

Цена:По договор

Скопје
75 m2
3 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 11.01.2021
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка