Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
ПРОФЕСИОНАЛЕН ТВ СЕРВИС ДИГИТАЛ

Тв сервис Дигитал врши професионални услуги од типот:
- Поправки на LCD и ПЛАЗМА и CRT телевизори (ФОТОАПАРАТИ, МОНИТОРИ, ПРИНТЕРИ) како и останати електронски уреди за широка потрошувачка. Даваме...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 04.09.2014
Satelitska Antena

Se prodava satelitska antena so motor,lnb twin i reciver Dreambox.

Цена:8.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 26.08.2014
KUPUVAM FLES KARTICA KORG PA 80

KUPUVAM NOVA ILI POLOVNA FLES KARTICA KORG PA 80

MOB.077670032

Цена:1 €

   

Објавен на: 15.07.2014
SE PRODAVA SIJALICA SO DALINSKO VO koe sveti vo 16 razni boi

SE PRODAVA SIJALICA SO DALINSKO VO koe sveti vo 16 razni boi
po vasa zelba moze da gi menuvate boite na sijalicata
NAJNOVO VO MK

Цена:350 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.07.2014
ПРОФЕСИОНАЛЕН ТВ СЕРВИС ДИГИТАЛ

Тв сервис Дигитал врши професионални услуги од типот:
- Поправки на LCD и ПЛАЗМА и CRT телевизори (ФОТОАПАРАТИ, МОНИТОРИ, ПРИНТЕРИ) како и останати електронски уреди за широка потрошувачка . Давам...

Цена:10 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.06.2014
televizor fuego 1500 den

odlicen televizor kolor ekran 52 .Kontakt telefon 076506930

Цена:1.500 ден.

Битола
 

Објавен на: 20.06.2014
БЕСПЛАТНА РЕКЛАМА ЗА ВАШАТА ТВ И САТЕЛИТСКА ОПРЕМА

Отворете сопствена Online продавница сосема бесплатно!

Веб страница на која можете сосема бесплатно да се рекламирате и која брои над 1.900.000 членови од 160 земји низ светот.Ќе добиете квалите...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 05.06.2014
Prodavam Neo televizor 82cm (29``) color ITNO!

Prodavam Neo televizor 82cm (29``) color ITNO! 3000 den

Цена:3.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.05.2014
LCD Televizor NEO 19" + DVD so USB

Se Prodava televizor NEO LCD 19" so DVD so USB priklucok.

Цена:50 €

Скопје
 

Објавен на: 06.05.2014
Самсунг 75 ИНЦХ 3Д Слим ХДТВ Блу Раи НОВ МОДЕЛ 2013 1080п ЛЕД ТВ

Самсунг 75 ИНЦХ 3Д Слим ХДТВ Блу Раи НОВ МОДЕЛ 2013 1080п ЛЕД ТВ

Самсунг 75 ИНЦХ 3Д Слим ХДТВ Блу Раи НОВ МОДЕЛ 2013 1080п ЛЕД ТВ

Цена:600 €

Виница
 

Објавен на: 06.05.2014
Продавам телевизор philips 81cm (32") full hd

Продавам телевизор Philips 5000 series lcd tv avec pixel plus hd 81cm (32") исправен и многу малку користен. Телевизорот е full hd со панел плус за подобри детали и јасност на сликата 1000 HZ ...

Цена:17.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 29.04.2014
televizori 4

prodavam odlicno socuvani 4 tv garancija 1 godina
070 306585
077 841140

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.04.2014
ПРОДАЖБА И МОНТАЖА НА САТЕЛИТСКА ОПРЕМА

ПРОДАЖБА И МОНТАЖА НА КОМПЛЕТ САТЕЛИТСКА ОПРЕМА ,НАЈЕФТИНИ HD РЕСИВЕРИ,VU + SOLO ,CLOUD IBOX,1 ГОД.ГАРАНЦИЈА

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 27.04.2014
НАЈЕФТИНИ HD РЕСИВЕРИ

ПРОДАЖБА И МОНТАЖА НА КОМПЛЕТ САТЕЛИТСКА ОПРЕМА ,НАЈЕФТИНИ HD РЕСИВЕРИ VU + SOLO, CLOUD IBOX,1 ГОД ГАРАНЦИЈА

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 27.04.2014
TV LG LCD 32' prodavam

TV LG LCD 32' prodavam
javete se na :
078-898-130
075-539-518

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 04.04.2014
televizori

prodavam tv samsung 72 sm Quart 55sm samsung 55sm i Quadro 55 sm cena kolku da ne bezpari javete se da se dogovorime

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.03.2014
TV LCD LED PLAZMA AUDIO DOAGAME VO VASIOT STAN NA POVIK 070227011 ,3116 116

SERVIS ZA TV LCD LED PLAZMI TELEVIZORI DOAGAME VO VASIOT STAN NA POVIK .VRSIME SERVIS NA SITE TIPOVI TELEVIZORI SO GARANCIJA TEL;3116 116 \\\'070227011

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.02.2014
Се продава кабловски ресивер

Се продава кабловски ресивер користен е 6 месеци

Цена:1.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 10.01.2014
Poravka na LCD I CRT TV

Servisirame LCD I CRT TV

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 24.12.2013
Televizor Toshiba 55cm skoro nov

Televizorot e mnogu malku koristen

Цена:3.200 ден.

Кавадарци
 

Објавен на: 18.12.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка