Продавам телевизор samsung plano

ЦЕНА: 3500 мкд

Продавам телевизор samsung plano


Се продава телевизор samsung planо,екран 65см во одлична состојба без сервисирање.контакт тел: 075237340Град:
Skopje
Телефон:
075237340
Објавен на:
25.09.2016

ЦЕНА: 3500 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Zagorka Nikolova
Град:
Skopje
Телефон:
075237340
Објавен на:
25.09.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

070 330 990 prodavam 1400 keramidi po 1den

Prodavam keramidi po 1 denar. 400 parcinja mediteran koristeni 4 godini.Kolku da mi se oslobodi dvorot. Dolno Sonje.
070 330 990

Цена:1.400 MKD


Објавен на: 21.02.2020
Продавам скоро ново лавабо, мијалник

Димензии 56/46
Телефон 071 238 738

Цена:1.000 MKD


Објавен на: 21.04.2019
Продавам телевизор и таблет

Продавам нов LED телевизор со димензии од ''19''.Имаат влез (HDMI/SCART/USB) и адаптер за 12v.Може да се користат во камион или кола (некористен).
Цена: 4.800 МКД.
Продавам Le...

Цена:4.800 MKD


Објавен на: 10.12.2018

Цена:По договор


Објавен на: 24.12.2016
Продавам хаски машко и женско стари 35 дена

Се продаваат мали слатки хаски стари 35 дена, прочистени од паразити, и спремни за ново домче каде ќе бидат многу сакани и сликани! Кој е за ново другарче?
Цена по договор
Контакт тел: 071/826-38...

Цена:По договор


Објавен на: 30.06.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка