Se prodava Samsung HD TV

ЦЕНА: 160 €

Se prodava Samsung HD TV


Se prodava nov Samsung HD LED TV 24 inchen pod garancija so garanten list.Објавен на:
25.09.2016

ЦЕНА: 160 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Објавен на:
25.09.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Se prodava Opel Zafira

Se prodava Opel Zafira 1.8 benzis so ates plin,registrirana cela godina so 4 zimski i plus 4 letno gumi.

Cenata ne e fiksna i samo za kes,bez zameni.

Цена:2.500 EUR


Објавен на: 10.02.2020
Se prodava kukja na Vodno

Se prodava kukja na vodno so preubava lokacija nad skoloto Koco Racin. 250m2 od koi 140m2 e kukjata. Cenata ne e fiksna,postoi prostor za dogovor.
071 23 23 20 NIKI

Цена:180.000 EUR


Објавен на: 01.12.2019
Se prodava detsko krevetce

Se prodava detsko krevetce so dusek koj e seuste vo najlon.

Цена:2.000 MKD


Објавен на: 16.10.2019

Цена:850 EUR


Објавен на: 21.11.2018
Se prodava Renault Trafic 1.9 Razladno kombe

Renault Traffic 1.9
Razladna komora do -25
Godina na proizvodstvo: 2005
Gorivo: Nafta

Цена:7.900 EUR


Објавен на: 23.11.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка